Leman Sam: Bayramda ülkeyi terk edeceğim

Leman Sam: Bayramda ülkeyi terk edeceğim
Leman Sam: Bayramda ülkeyi terk edeceğim
Geçtiğimiz yıl Kurban Bayramı'nda attığı "Benim için IŞİD ile bıçağını masum bir hayvanın boğazına dayayan aynı duygudadır, IŞİD beni şaşırtmıyor" tweet'iyle uzun süre gündemden düşmeyen Leman Sam, bu yılki bayramda Türkiye'de olmayacağını açıkladı.

Geçtiğimiz yıl Kurban Bayramı’nda attığı “Benim için IŞİD ile bıçağını masum bir hayvanın boğazına dayayan aynı duygudadır, IŞİD beni şaşırtmıyor” tweet’iyle uzun süre gündemden düşmeyen Leman Sam, bu yılki bayramda Türkiye ’de olmayacağını açıkladı.


Önceki gün Cihangir’de görüntülenen ünlü şarkıcı, Kurban Bayramı tatilini yurtdışında geçireceğini söyledi: “Bu bayram burada olmayacağım, Türkiye’yi terk edeceğim. Benim bayrama karşı bir tutumum yok, sadece hayvanların kesilmesine karşı bir tutumum var. O yüzden buralardan gideceğim.”  (Sayit Durmaz- Hürriyet )


  http://www.radikal.com.tr/142516014251602

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Her inancın bir vecibesi vardır. - by-bucur

  Her inancın bir vecibesi vardır. İslamiyetin de durumu uygun olanların kurban kesmesi onlardan istenendir. Burada dikkat edilmesi gereken husus bu kesimin ulu orta olmaması, temizlik kurallarına uyulması ve gösterilen yerler dışında kesimin yapılmamasıdır. Hepimizin bir inancı olduğuna göre herkes diğerinin inancına saygı göstermelidir. Toplum barışının temeli bireylerin bir birlerine karşılıklı saygısından geldiğini unutmamalıyız.

  Tanrısı için oğlunu kurban etmeye kalkan Hz.İbrahim - ahzap

  Bu gün yaşasaydı,hangi hastalıktan muzdarip olduğu düşünülüp zorunlu tedaviye alınırdı?