Leman Sam'dan eleştirilere yanıt

Leman Sam'dan eleştirilere yanıt
Leman Sam'dan eleştirilere yanıt
Sanatçı Leman Sam, sosyal medyada kendisine yöneltilen eleştirilere de Twitter'dan yanıt verdi.

Ünlü ses sanatçısı Leman Sam’ın, bir sosyal paylaşım sitesinde yaptığı “Benim için IŞİD ile bıçağını masum bir hayvanın boğazına dayayan aynı duygudadır” sözlerine tepki yağdı. AKP ’li vekil Gökcel Enç ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Leman Sam’ın yorumunu kınadıklarını söylediler. Hatta öyle ki Arınç, Leman Sam “Zavallı, iffeti yozlaşmış, edepten yoksun” ifadelerini kullandı. Leman Sam bu eleştirilere Twitter hesabından yanıt verdi. Sam’ın tweetleri şöyle: 

Leman Sam'dan IŞİD'li kurban tweeti


Bazılarınızla aynı cinsten olmaktan utanç duyuyorum, sahtekar, cahil ve çürüksünüz, kızamıyorum bile, yemin ederim. Belli ki bazılarının acaip sinirini bozuyorum, e bu da iyi bir şey.

Ben ülkemin çok daha ciddi sorunları olduğunu zannediyordum, yanılmışım, bir cümle ile ayağa kalkmış çoğunluk, garip! Her meslekten tanınmış insanların bir kısmı çeşitli nedenlerle susuyor, çoğunluğu ise tribünlere oynuyor,bu yüzden ben topun ağzındayım. Bazılarınızın attığı, gözüme çarpan tweetler, içinizdeki şiddet ve düzey konusunda beni haklı çıkardı, okumuyorum ama yazın özgürsünüz ya!!!

AKP'li vekilden Leman Sam'a: Sanatçı müsveddesi!