Lester: Paris, Michael Jackson'ın değil benim kızım

Lester: Paris, Michael Jackson'ın değil benim kızım
Lester: Paris, Michael Jackson'ın değil benim kızım

51 yaşındaki Mark Lester, 11 yaşındaki Paris?in biyolojik babası olduğunu iddia ediyor. FOTOĞRAF: AP

LONDRA - İngiliz oyuncu Mark Lester 25 Haziran’da hayatını kaybeden pop kralı Michael Jackson’ın çocuklarından Paris’in biyolojik babasının kendisi olduğunu iddia ediyor. İngiliz bulvar gazetesi ‘News of the World’e konuşan Lester, Jackson’un kızı olarak bilinen Paris’in babasının kendisi olduğunu ancak bu gerçeği bugüne kadar gizlemek zorunda kaldığını anlattı.
 İngiliz yazar Charles Dickens’ın meşhur romanı ‘Oliver Twist’in 1968’de çekilen filminde ‘Oliver’ı oynayan Mark Lester, Jackson’la 27 yıl önce yakın dost olduklarını, Jackson’ın kendisine ‘çocuğunun babası olmak için sperm bağışında bulunmasını’ teklif ettiğini ve kendisinin de bu teklifi seve seve kabul ettiğini açıkladı.
Londra’nın 160 kilometre batısına düşen Cheltenham’da yaşayan 51 yaşındaki Lester bu açıklamadan sonra evine kapandı. Ancak Amerikan Associated Press ajansına göre Lester, DNA testiyle gerçek baba olduğunu kanıtlayabileceğini söylüyor. Lester’in babası olduğunu iddia ettiği Paris 11 yaşında. Bu arada Lester, eski eşine şiddette bulunduğu ve üç yaşındaki oğlunun Jackson’ın yatağındaki yatmasına izin verdiği gerekçesiyle süren davada önceki gün duruşmaya çıkıp ifade verdi. Eşine şiddet uygulamadığını ve oğlunu Jackson’a emanet etmediğini söyleyen Lester suçsuz olduğunu iddia  ediyor. (aa, The Daily Mail)