Leyla ile Mecnun'un finali, yeni dizide yapıldı!

Leyla ile Mecnun'un finali, yeni dizide yapıldı!
Leyla ile Mecnun'un finali, yeni dizide yapıldı!
TRT tarafından apar topar yayından kaldırılınca final yapamayan 'fenomen' dizi Leyla ile Mecnun, aynı ekibin yeni prodüksiyonu olan 'Ben de özledim'de final yapma imkanı buldu...

"Leyla ile Mecnun" dizisi oyuncularından Ali Atay, Serkan Keskin, Ahmet Mümtaz Taylan, Osman Sonant ve senarist Burak Aksak'ın rol aldığı "Ben de Özledim" dizisi dün akşam ilk bölümüyle ekranlardaydı.

Leyla ile Mecnun'un yayından kaldırılmasının ardından, dizinin final yapamamış olması, hayranları tarafından üzüntüyle karşılanmıştı. Bunun üzerine yeni dizide 'Leyla ile Mecnun'a final yapma yoluna giden ekip oturmuş dertleşirken senarist Burak Aksak, dizinin finalinde ne olacağını açıkladı ve oyunculara karakterlerinin aslında kim olduğunu anlattı.

'Leyla ile Mecnun'u seven bunu da sever


Aksak'ın final senaryosuna göre; aslında Mecnun geçirdiği kaza sonucu yatağa mahkum oluyor. Annesi terk ediyor. Mecnun'a babası bakıyor. Dizi boyunca Kireçburnu'nda yaşanan olaylar Mecnun'un zihninde canlandırdığı olaylardan ibaret.

'Leyla ile Mecnun' ekibi yeni diziyle geliyor


Final senaryosuna İsmail abi aslında bir japon balığı, Yavuz pencereden sarkan ağaç dalı, Ak Sakallı Dede eve gelen doktor , Erdal Bakkal tuzluk, Leylalar ise Mecnun'un ilkokulda aşık olduğu kız . Leyla'nın sürekli değişmesinin sebebi ise, Mecnun'un TV'de izlediği dizilerdeki kızları gözünde canlandırması. İşte olay yaratan o sahneler...