Lindsay Lohan İslam'ı mı seçecek?

Lindsay Lohan İslam'ı mı seçecek?
Lindsay Lohan İslam'ı mı seçecek?
Hollwood'un problemli yıldızlarından Lindsay Lohan elinde Kur'an-ı Kerim ile görüntülendi.

Yakın geçmişinde alkol ve madde bağımlılığından kaynaklı ciddi sorunlar yaşayan, hapis yatan, rehabilitasyon gören Hollywood yıldızı Lindsay Lohan önceki gün elinde Kur'an-ı Kerim'le görüntülendi.

Sosyal hizmet cezasına çarptırılan 28 yaşındaki Lohan, cezasıın ilk gününde New York, Brooklyn'de elinde Kur'an'ın İngilizce çevirisiyle objektiflere takıldı. Hıristiyan Katolik bir ailenin kızı olarak dünyaya gelen ve büyüyen Lindsay Lohan daha sonra farklı dinsel inanışlara yönelmişti. Bir dönem Kabala tarikatına yönelen Lohan 2012 yılında da Courtney Love'ın Budist grubuna katılmıştı. 

Bir süre Londra'da yaşayan Lindsay Lohan, son dönemde alkol ve uyuşturucudan da uzak duruyordu. Lohan, Instagram sayfasında da Kur'an'dan ayetler paylaşmış, daha sonra silmişti. (Hürriyet)  


  http://www.radikal.com.tr/135749413574941

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  başını örtmesi gerekir - ex nihilo

  başı açık hem de bu hanımefendi gibi epeyce açık müslüman kadın, resmi islam anlayışının hüküm sürdüğü hiçbir ülkede yok.türkiye gibi birkaç laik islam ülkesinde var. onları da resmi islam anlayışını savunan araplar müslüman olarak kabül etmiyor. benim hanımefendiye tavsiyem başını örtsün, ayrıca medeni hukukla fikrini gözden geçirsin, yoksa kocasından sopa yiyince yanlışlıkla senin bir müslüman kadına dayak atma hakkın yok diyebilir.