Little Dragon ve Austra da One Love'da

Little Dragon ve Austra da One Love'da
Little Dragon ve Austra da One Love'da
13-14 Haziran'da Lifepark'ta gerçekleştirilecek One Love Festival 14'ün programına iki yeni isim daha eklendi: Indie electro/trip hop'un son dönem Kuzey'li yıldızlarından Little Dragon ve Kanada'dan gelen 'soğuk hava dalgası' Austra. Festivalin avantajlı bilet satışları ise 21 Nisan'da sona erecek.

Hayat Bu Kapağın Altında desteğiyle 13-14 Haziran’da Lifepark’ta gerçekleşecek One Love Festival 14’de sahne alacak isimlere yenileri eklendi. Indie electro/trip hop’un son temsilcilerinden Little Dragon ve Kanada’dan gelen soğuk hava rüzgarlarıyla izleyicileri serinletecek Austra da One Love Festival 14 sahnesinde olacak. Julian Casablancas + The Voidz, James Blake, Hot Chip ve Tom Odell’in One Love Festival 14’de sahne alacağı geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Festivalin ses getirecek birbirinden önemli isimleri ve daha fazlası yakında duyurulacak.

İsveçli 4’lü Little Dragon, düşük tempo, synthpop, trip hop, neo soul gibi tarzları harmanlayıp yumuşak tonları elektronik tabanda buluşturduğu performansıyla tanınıyor. Son albümü “Nabuma Rubberband”, 2015 Grammy ödüllerinde En İyi Dans Albümü kategorisinde aday gösterilen Little Dragon, efsanevi grup Gorillaz ile yaptığı son turneden sonra, deneysel ve başka dünyadan gelen tınıları ile One Love Festival 14 sahnesinde olacak.


Austra
Kanadalı electronica ve synth pop grubu Austra, 2008 yılında yayınladığı “Feel It Break” albümüyle melankolinin tanımını yeniden yaparak Polaris Music Prize’da aday gösterilmesinin ardından bir çok müzik otoritesi tarafından yılın en iyi albümü olarak anıldı. Olympia albümüyle 2011’de de hızlı çıkışlarını destekleyen Austra, klavye tonlarının hakim olduğu tınıları, solist Katie Stelmanis’in kadife sesi ve Kanada’dan gelen soğuk hava rüzgarlarını One Love Festival 14 sahnesine taşıyacak.

One Love Festival 14’ün geçtiğimiz günlerde açıklanan isimleri arasında Brit ödüllü ve genç şarkıcı ve söz yazarı Tom Odell, geçen sene ‘Overgrown’ şarkısıyla ününe ün katan Marcury Prize ödüllü İngiliz sanatçı James Blake, şarkılarıyla Mercury Prize ve Grammy’e aday gösterilen, ‘Over and Over’ şarkısıyla NME’de en iyi şarkı ödülüne layık görülen Hot Chip ve efsanevi grup The Strokes’un kurucusu Julian Casablancas’ın solo projesi Julian Casablancas + The Voidz yer alıyor.

Avantajlı biletler için son günler
One Love Festival 14’de en avantajlı biletler için zaman daralıyor. Festival coşkusu arkadaşlar olmadan yaşanmaz diyen festivalciler tarafından yoğun ilgi gören “Buddy Pack” adlı iki kişilik kombine biletler, 21 Nisan sabah 10:00’a kadar 190 TL’ye, tek kişilik kombine biletler ise 110 TL’ye alınabiliyor. İkinci dönem avantajlı biletlerden faydalanmak isteyen festivalciler ise 21 Nisan’dan itibaren tek kişilik kombine biletlerini 125 TL’ye alabilecek.

 


  ETİKETLER:

  Kanada

  ,

  Aday

  ,

  indie

  ,

  hayat

  ,

  Müzik

  ,

  Sabah

  ,

  Hakim

  ,

  Hava

  ,

  Klavye

  ,

  zaman

  ,

  genç

  ,

  2015