Lohan yeni bir rehabilitasyon merkezinde

Lohan yeni bir rehabilitasyon merkezinde
Lohan yeni bir rehabilitasyon merkezinde
Hakkındaki bir davaya ilişkin verilen bir kararla 90 gün için bir rehabilitasyon merkezine giren Lindsay Lohan'in kaldığı yere dair bir değişiklik yaşandı.

Hakkındaki bir davaya ilişkin verilen bir kararla 90 gün için bir rehabilitasyon merkezine giren Lindsay Lohan’in kaldığı yere dair bir değişiklik yaşandı. Buna göre Lohan, California, Palm Springs yakınlarındaki Betty Ford isimli tedavi merkezinden ayrılarak, Malibu’daki Cliffside isimli rehabilitasyon merkezine girdi. Olaya ilişkin bilgi sahibi olan kaynaklar, transferin savcılar, yargıç ve Lindsay’nin avukatı tarafından onaylandığını belirtti. Betty Ford’un 30 günlük bir program için uygun olduğuna, Lohan’ın geri kalan 60 gününü yeni bir merkezde tamamlamasının daha iyi olacağına karar verildi. Kaynaklar, Malibu’daki Cliffside’ın Lindsay için yararlı olacağına herkesin katıldığını söyledi. Salı günü Betty Ford’dan ayrılan Lohan, çoktan Cliffside’a yerleşti.

Cliffside’da Lohan’a, bir dönem aktrisin büyük sorun yaptığı Adderall isimli ilacın verilip verilmeyeceği bilinmiyor fakat bir kaynak, bu durumun şüpheli olduğunu söylüyor.


    ETİKETLER:

    Ford

    ,

    kaynak