Lopez İstanbul'u dört dönüyor!

Lopez İstanbul'u dört dönüyor!
Lopez İstanbul'u dört dönüyor!
Jennifer Lopez, İstanbul'da ikinci konserini Anadolu Yakası'ndaki Ataşehir Ülker Sports Arena'da verdi.

İSTANBUL - Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, dünya turnesi kapsamında İstanbul’da ikinci konserini Anadolu Yakası’ndaki Ataşehir Ülker Sports Arena’da verdi. Ünlü yıldızın, kendisine eşlik eden 110 kişilik ekibiyle ve 6 kez kıyafet değiştirerek çıktığı konsere günler öncesinden konuşulmaya başlanan “oryantal dansı” damga vurdu.
Dünya turnesi kapsamında İstanbul’da son konserini 17 Kasım Cumartesi akşamı, yine Ülker Sports Arena’da verecek Lopez, sahnedeki görkemli ışıklandırma, ses düzeni, gösterişli kostümler ve koreografisiyle, seyircilerine unutamayacakları bir gece yaşattı. Lopez’in muhteşem performansını izlemeye gelen yaklaşık 15 bin seyirci arasında, Ajda Pekkan, Ebru Gündeş, Emel Acar, Yonca Evcimik, Selma Türkeş, Ayşe Özyılmazel, Ceylan ve Zuhal Pirinçcioğlu gibi ünlü isimler de vardı. Konserde ilk olarak DJ setiyle Pascal Nouma, ardından Bedük sahne aldı. Konserde, "Waiting For Tonightö, "Jenny From The Blockö, "Let’s Get Loudö gibi şarkılarını söyleyen Lopez finali, son albümünde Pitbull ile düet yaptığı ve büyük yankı uyandıran "On The Floor" şarkısıyla gerçekleştirdi.


"BİRAZ DAHA ŞİŞMAN BEKLİYORDUM"

Konser çıkışı konuşan Özge Ulusoy, "İlk defa izledim. Dünya gözüyle gördük ki gerçekten dünya starı. Çok güzeldi her şey. Biraz daha şişman bekliyordum. Fiziği her şeyi çok güzel. Hem şarkı söyleyip hem de dans etmek çok zor olsa gerek" diye konuştu. Emel Acar ise, "Onun çok büyük hayranıyım, muhteşem bir performanstı. Hiçbir şey onu eskitememiş, yıllar onu genç tutmuş" dedi. (Cem TURSUN/DHA)