Lopez: Rönesans kadını gibiyim

Lopez: Rönesans kadını gibiyim
Lopez: Rönesans kadını gibiyim

Lopez; 10 bin dolar değerindeki Fendi elbisesi ve yaklaşık 4 bin dolar değerindeki Tom Ford botlarıyla poz verdi.

Birkaç ay önce yanına üç yaşındaki ikizlerini de alarak ilk dünya turnesine çıkan Amerikalı yıldız Jennifer Lopez, Harper’s Bazaar dergisinin şubat sayısına kapak oldu. İstanbul ’daki Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen çekimlerde Lopez, yaşam tarzı, kariyeri ve ailesiyle ilgili merak edilenleri anlattı.
43 yaşındaki yıldız, kendini ‘modern zaman Rönesans kadını’ olarak tanımlayıp, “Ben bir şarkıcıyım, dansçıyım, sanatçıyım, oyuncuyum” diyor. “Valizimi kendim yaparım, kendim giyinirim, çocuklarımın saçlarını tararım, kıyafetlerini toplarım” diyen Lopez’e göre, bunlar hayatı oldukça güzelleştiren şeyler.
Erkek arkadaşı ve baş dansçısı Casper Smart’ın da eşlik ettiği Dance Again turnesi kapsamında birçok ülke gezen Lopez, bütün kaosa rağmen her şeyi kolaylaştırmak için elinden geleni yaptığını söylüyor. Lopez’in en sevdiği tasarımcılar ise Paco Rabanne, Roberto Cavalli, Balmain, Versace ve Tom Ford’muş. Lopez ayrıca 2000 yılında düzenlenen Grammy Ödülleri’nde giydiği ve uzun süre konuşulan derin yırtmaçlı yeşil Versace elbisesini dolabından çıkarmaya kıyamadığını da söylüyor.


  ETİKETLER:

  Dünya

  ,

  İstanbul

  ,

  Erkek

  ,

  Yaşam

  ,

  Modern

  ,

  Ford

  ,

  ülke

  ,

  kapak

  ,

  zaman

  ,

  Casper