Madonna dördüncü kez anne olacak mı?

Madonna dördüncü kez anne olacak mı?
Madonna dördüncü kez anne olacak mı?

Madonna?ya mahkemeye katılmak için gittiği Malavi?de 12 yaşındaki kızı Lourdes eşlik etti. FOTOĞRAF: AP

LILONGWE - Bir çocuk daha evlat edinmek üzere önceki gün Malavi’ye giden Madonna’nın dört yaşındaki Mercy’yi alıp alamayacağına Malavi’de bir mahkeme karar verecek. 50 yaşındaki pop yıldızı dün mahkemedeydi ancak yetkililer sonuçların cumadan önce kesinleşmeyeceğini söyledi. ‘Chifundo James’ adlı ismi yerel dilde  ‘merhamet’ (İngilizce’de Mercy) anlamına gelen kızın ailesinin mahkemede olup olmadığıysa bilinmiyor.  Kapalı kapılar ardında yapılan oturumun ardından, Madonna gazetecilerin konuyla ilgili sorularını yanıtlamadı.
Madonna’nın evlat edinmek istediği dört yaşındaki kızın annesi, doğumdan kısa süre sonra ölmüş. Babanın hayatta olduğu sanılıyor ancak adam hakkında daha fazla bilgi yok. Ünlü şarkıcının Ekim 2006’da yine Malavi’den evlat edindiği üç yaşındaki David Banda’nın resmi işlemleri ancak geçen yıl sonuçlanabilmişti. İşlem tamamlanırsa Madonna dört çocuk annesi olacak. Şarkıcının David Banda dışında sekiz yaşında Rocco adında bir oğlu ve Lourdes adında 12 yaşında bir kızı var.
Jolie-Pitt yine hareketlendi!
Bol çocuklu ünlü çiftlerden Angelina Jolie-Brad Pitt de çokuluslu ailelerine Hindistan’dan evlat edinecekleri bir çocuk eklemeyi planladıklatını açıkladı. Hindustan Times’ın haberine göre Jolie bu planını, sekiz Oscar’lı ‘Slumdog Millionaire’ (Milyoner) filminin Hint çocuk yıldızlarıyla bir araya geldiğinde açıkladı. Gazeteye göre, çift aslında 2006’da Hindistan’daki bir yetimhaneyi ziyaretleri sırasında bu ülkeden bir çocuğu evlat edinmekle ilgilenmiş ancak işlerinin yoğunluğu nedeniyle bu girişimlerini tamamlayamamıştı. (ap, aa)