Magazin kazası: Madonna attan düştü

Magazin kazası: Madonna attan düştü
Magazin kazası: Madonna attan düştü
Magazin basınının patlyayan flaşları Madonna'nın bindiği atı ürküttü. At ünlü şarkıcıyı üzerinden attı

 

NEW YORK - Ünlü şarkıcı Madonna hafta sonu tatili için gittiği arkadaşının çiftliğinde attan düştü. Madonna, cumartesi günü at bindiği sırada fotoğrafları çekilince, patlayan flaşlardan ürken atın şarkıcıyı sırtından atması üzerine hafif şekilde yaralandı.
New York’ta gerçekleşen olayda 50 yaşındaki şarkıcının vücudunun çeşitli yerlerinde sıyrıklar ve incinmeler oluştu. Şarkıcının basın sözcüsü Liz Rosenberg’in yaptığı açıklamaya göre evinde dinlenen Madonna kısa bir süre sonra tekrar doktor kontrolünden geçecek ve kendisine çeşitli testler yapılacak. Ciddi bir yaralanma olmadığını açıklayan Rosenberg, Madonna’nın hafta sonunu geçirmek için arkadaşlarının çiftliğini ziyaret ettiğini, güzel bir hafta sonu geçirdiğini ancak magazin basınının dikkatsizliği yüzünden şarkıcının başına bu kazanın geldiğini açıkladı. At binmeyi çok seven Madonna’nın iyi bir binici olduğu ancak huysuzlanan atın şarkıcıyı sert şekilde yere attığı belirtildi.
Madonna’nın 2006 yılında Malavi’den evlat edindiği oğlu David Banda, ‘annesiyle’ birlikte köylerini ziyaret edip öz babasıyla ilk kez karşılaştığında babasına atı olup olmadığını sormuş, Madonna’yla kendisinin at binmeyi çok sevdiklerini anlatmıştı. Baba Yohane Banda’ysa atı olmadığını, ancak zenginlerin at sahibi olabileceğini söyleyip küçük David’e fakir olduğunu açıklamıştı. (Reuters)