Malkoç Süalp ve Bade İşçil'in ortak kasası boş çıktı

Malkoç Süalp ve Bade İşçil'in ortak kasası boş çıktı
Malkoç Süalp ve Bade İşçil'in ortak kasası boş çıktı
Malkoç Süalp, Bade İşçil ile evlilikleri sırasında birlikte kiralayıp içine ziynet eşyalarını koydukları kasayı, hakim huzurunda açtırdı. Kasa boş çıktı.

RADİKAL- Malkoç Süalp, Bade İşçil ile evlilikleri sırasında birlikte kiralayıp içine ziynet eşyalarını koydukları kasayı, hakim huzurunda açtırdı. Kasa boş çıktı.

Tanıştıktan 1.5 ay sonra evlenen, 2.5 yıl sonra da karşılıklı suçlamalarla boşanma davası açan Bade İşçil ile Malkoç Süalp'in arasında sular durulacak gibi görünmüyor. Malkoç Süalp, evlilik sürecinde edinilen malların paylaşımı için bir süre önce mahkemeye başvurmuştu. Ayrıca Bade İşçil adına açtırdığı ve ortak kullandıkları kiralık kasada bulunan ailesine ve kendisine ait eşyalar için de ihtiyati tedbir koydurmuştu. 

AZUR'UN ALTINLARI DA GİTMİŞ! 
Süalp, önceki gün yanına hakimi de alıp bir bankanın Etiler Şubesi'ndeki kasayı kontrole gitmiş. Bade İşçil de geldikten sonra kasa açılmış. İçinden hiçbir şey çıkmamış!

Mahkeme tutanaklarına göre; Malkoç Süalp'in kasada olduğunu iddia ettiği, babasından miras kalan kolye, annesine ait pırlantalı kelebek kolye, ikisi Rolex, ikisi de IWC marka dört adet erkek kol saati ve Azur'un doğumunda gelen 40 gram altının yerinde yeller esiyormuş! Hakim, İşçil'e kasanın içindekileri sorduğunda "Haberim yok" cevabını almış.  (GÜNAYDIN)