Malkoç Süalp'ten Bade İşçil'e zehir zemberek boşanma dilekçesi

Malkoç Süalp'ten Bade İşçil'e zehir zemberek boşanma dilekçesi
Malkoç Süalp'ten Bade İşçil'e zehir zemberek boşanma dilekçesi
Bir süredir boşanma haberleriyle gündem olan Bade İşçil ve Malkoç Süalp'in bu sürecine, Süalp'in boşanma dilekçesi damga vurdu. Süalp, boşanmak için İşçil'den 500 bin TL ve oğlunu istiyor.

RADİKAL - Bade İşçil'in mahkeme kararıyla evden uzaklaştırma kararı aldırdığı eşi Malkoç Süalp geçtiğimiz gün evine dönmüş bunun üzerine İşçil de babasının evine taşınmak zorunda kalmıştı. Ünlü çiftin cephesinde sular durulmuyor. Malkoç Süalp'ın boşanma dileçsi Bade İşçil'i bir kez daha şoka uğratacak.

GÜNLÜĞÜNÜ DELİL GÖSTERDİ

Süalp, verdiği dilekçede; eşinin tüm suçlamalarını reddetti. Çok iyi bir baba olduğunu vurgulayan iş adamı bunu İşçil'in günlüğü ve evdeki çalışanlarla kanıtlayabileceğini belirtti. İddia edildiği gibi agresif bir kişi olmadığını vurgulayan Süalp, aksine İşçil'in ruhsal sorunlarının olduğunu öne sürdü. İşçil'in suçlamalaları yüzünden imajının zadelendiğini belirten Süalp'in avukatı dilekçede şu ifadelere yer verdi:

"DİZİ TEKLİFİ GELMEZ"

"Boşanma dava dilekçesi basına servis edilince dilekçedeki haksız suçlamalar nedeniyle çok büyük sıkıntı yaşayan sosyal medyada linç edilen, yargısız infaz ile çok mağdur edilen müvekkilim, karısından basına bilgi vererek dilekçedeki ifadesinin kızgınlıkla yazıldığını, gerçek olmadığını, yeniden bir araya geldiklerini ve mutlu olduklarını açıklamasını rica etmiştir. Ancak davalı bu ricayı reddetmiş ve böyle bir açıklama yapmayacağını söylemiştir. “Ben Bade İşcilim, yalanlarsam yalancı çıkarım, itibarım gider ve dizi teklifi gelmez” şeklinde ısrarını sürdürmüştür." Malkoç Süalp son olarak büyük üzüntüsünün telafisi bakımından 500 bin TL, ayrıca oğlu Azur'un velayetini istedi.

Ayrıca dilekçede İşçil'in velayet görevini sağlıklı yürütebilecek dinginliğe sahip olmadığı belirtilerek, ünlü oyuncunun yeni bir diziye başlayacağı ve çocuğuna ayıracak zamanının bulunmayacağı iddia edildi. (Habertürk)