Manikür arabası geliştirdi

Manikür arabası geliştirdi
Manikür arabası geliştirdi
On beş yıllık manikürist Hülya Bircan Toraman, geliştirdiği manikür arabasıyla meslektaşlarının ve müşterilerin manikür deneyimini kolaylaştırmaya aday.

On beş yıllık manikürist Toraman kendi tasarımı olan ve HBT Design adıyla tescil ettirdiği manikür arabasını mart ayında Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’ndeki Güzellik ve Bakın Fuarı’nda tanıttı.
Maniküristin kullanacağı ortopedik deri koltuğa entegre iki malzeme çekmecesi ve geniş bir oje rafından oluşan tasarım için Toraman “Mesleğimi severek yaparken bir taraftan da müşteri memnuniyetini artırabilmek ve işimin hem görsel hem de kullanım kolaylığı sağlayabileceğini düşündüğüm projeler geliştirmeye çalıştım. Bunlardan en önemlisi tasarımı tamamen bana ait olan ve patentini alıp tescil ettirdiğim HBT Design manikür arabası oldu. Bunu tasarlarken sunumu zevkli ve müşteriye kolaylık sağlıyor olmasının yanı sıra, kullanıcının gün içerisinde uzun saatler bu araba üzerinde çalışacağını düşünmeyi de ihmal etmeyerek ergonomik olması konusuna da dikkat ettim” diyor.


 


  ETİKETLER:

  tasarım

  ,

  Araba

  ,

  Kongre