'Maral: En Güzel Hikayem' final mi yapıyor?

'Maral: En Güzel Hikayem' final mi yapıyor?
'Maral: En Güzel Hikayem' final mi yapıyor?
Hazal Kaya ve Aras Bulut İynemli'nin başrollerini paylaştığı Maral : En Güzel Hikayem dizisinden izleyenlerini üzen haber geldi. 2. sezonuyla ekranlarda olan Maral dizisi erken final yapacak.  

RADİKAL- Hazal Kaya ve Aras Bulut İynemli’nin başrollerini paylaştığı Maral : En Güzel Hikayem dizisinden kötü haber geldi. 2. sezonuyla ekranlarda olan Maral dizisi erken final yapacak.

Milliyet’in haberine göre; ekran macerasına geçen Mart ayında başlayan “Maral: En Güzel Hikayem” dizisi yeni sezonda bir türlü istenilen reyting sonuçlarını elde edemeyince TV8 yönetimi tarafından final kararı alındı.“Maral: En Güzel Hikayem” 29 Ekim’de ekranlara gelecek 17. bölümü ile final yapacak.TV8'in büyük umutlarla ekrana sürdüğü Maral dizisi reytinglerde istenilen başarıyı yakalayamamıştı. Maral geçen Perşembe ekrana gelen bölümüyle reytinglerde Total grubunda 36. AB grubunda ise 18. sırada yer almıştı.

Yönetmen : Deniz Koloş

Yapımcı : Arzu Eğmir

Senarist : Pınar Bulut Deren

Görüntü Yönetmeni: Burak Kanbir

Genel Sanat Yönetmeni : Nilüfer Çamur

Müzik : Cem Tuncer

Oyuncular : Hazal Kaya (Maral), Aras Bulut İynemli (Sarp), Ceyda Duvenci (Deniz), Reha Özcan (Halis), Rıza Akın (Muhsin), Gümeç Alpay (Aslı), Cankat Aydos (Tahsin), Bige Önal (Alara), Elvan Boran (Nilüfer), A.Olgun Sunear (Benan), Fırat Altınmeşe (Oytun)