Mariel Hemingway: 'Ben çocukken Woody Allen bana aşıktı'

Mariel Hemingway: 'Ben çocukken Woody Allen bana aşıktı'
Mariel Hemingway: 'Ben çocukken Woody Allen bana aşıktı'
Yazar Ernest Hemingway'in torunu olan oyuncu Mariel Hemingway, otobiyografi kitabında çocukken Woody Allen'in kendisine aşık olduğunu yazdı.

RADİKAL - Yıl 1979... Woody Allen'ın daha sonra klasik haline gelecek filmlerinden 'Manhattan', henüz çekim aşamasında... Sette Diane Keaton, Merly Streep gibi efsane oyuncuların yanında, 17 yaşındaki küçük oyuncu Mariel de var. Güzelliğiyle baş döndüren Mariel, aynı zamanda ünlü yazar Ernest Hemingway'in torunu. Zeki, akıllı, çekici. Sette ışıl ışıl parlıyor, yeteneğiyle göz dolduruyor. Bütün bu özellikleriyle de o sıralarda 42 yaşında olan yönetmen Woody Allen'ın kalbini çalıyor. Aralarında 26 yaş fark var. Mariel endişeli, Woody mesafeli. Ama arada bir şeyler olduğu da belli!

'İLİŞKİMİZ PLATONİKTİ'

Bugün 53 yaşını süren Mariel Hemingway, o günleri yakında yayınlanacak otobiyografi kitabında şu sözlerle anlatıyor:

"Bizim ilişkimiz platonikti. Woody Allen'ın benden hoşlandığını fark ettiğimde görmezden geldim. Bunun orta yaşa gelmiş her erkeğin tipik bir davranışı olarak yorumladım."

FİLMDEN SONRA HAYATINA DEVAM ETTİ

'Manhattan' filminden sonra Woody Allen, oyuncu Mia Farrow ile flört etmeye başladı. 12 yıl süren beraberlikten sonra Allen, Mia Farrow'un üvey kızı Soon-Yi Previn ile evlendi.

Allen'ın evlatlık kızı Dylan Farrow, geçtiğimiz yıl üvey babasının çocukken kendisini taciz ettiğini söylemişti. Allen ise iddaları gülünç bulduğunu söylemişti.

Yakında yayınlanacak Mariel Hemingway'in kitabında yazılanlarla ilgili Woody Allen suskunluğunu koruyor. (Hürriyet)


  http://www.radikal.com.tr/132327913232791

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Tacizciler tiksindiricidir. - Su Cemre Sim

  Tacizciler, genelde içi geçmiş, özgüveni düşük, kişiliksiz erkeklerden çıkıyor. Çünkü bu adamlar, yetişkin, güzel bir kadının karşısında kendilerini kabul ettiremezler, henüz çocukluk rüyasından uyanamamış gençlere sarkarlar. Wody Allen çirkin bir adam, içi de dışı da insana güven vermiyor. Sonunda evlatlığına sarktı; hoş karşılanacak bir durum değil. Önemli bir yönetmen olması, ona taciz hakkını vermez. Bir çocuğun güvenilemediği adam, iyi adam olabilir mi? Bu tür haberler, özellikle çocukları taciz etme konusunda tacizcilere cesaret, kurbanlarda da kafa karışıklığı yapar. Çocuklara taciz yapmak suçtur, tacizi böylesine özendirici haber yapmak da etik değildir.