Mastır yapmak için bekâretini satışa çıkardı

Mastır yapmak için bekâretini satışa çıkardı
Mastır yapmak için bekâretini satışa çıkardı

22 yaşındaki Natalie?ye 10 bin erkek talip oldu.

LONDRA - ABD’de 22 yaşındaki öğrenci Natalie Dylan bekâretini satışa çıkardı, Dylan’ın teklifine 10 bin erkek talip oldu. Dylan, planı ünlü radyocu Howard Stern tarafından ilan edildiğinden beri 162 bin sterline (yaklaşık 377 bin TL) varan teklifler aldı. Ancak geçen zamanda Dylan’ın teklifine gösterilen ilgi adeta patlama yaptı.
Halen ABD’deki bir üniversitenin Kadın Çalışmaları Bölümü’nde okuyan öğrenci, bekâret açık artırmasından elde edeceği parayla da Aile ve Evlilik Terapisi Bölümü’nde mastır yapmak istiyor. Dylan, “İnsanların bana bu kadar yüksek teklif yapacaklarını düşünmezdim, bekaretime karşılık önerilen paralar çok yüksek. Erkeklerin bu kadar çok para ödemek istemesi şoke edici” diyor. 

‘Geçici fahişe’ kardeşinden etkilendi
Dylan’a bu ilginç satışı yapması için ilham verense üç hafta fahişelik yapıp öğrenciliği sırasında rahat yaşamasını sağlayacak kadar para kazanan 23 yaşındaki kız kardeşi Avia olmuş. “Avia bana insanlarla para karşılığı seks yapmaya hazır olduğunu söylediğinde çok şaşırmıştım. 19 yaşındaydım ve seks endüstrisinde çalışan insanlar hakkında fikir sahibi olamayacak kadar naiftim” diyen Dylan, internette kendisine gelen tekliflerle bekâretin hangi kültürde ‘ne kadar ettiğinin’ araştırmasını da yapmış olduğunu söylüyor. (The Daily Mail)