Mecnun yeni Leyla'sını buldu: 'Ben de özledim'e sürpriz isim!

Mecnun yeni Leyla'sını buldu: 'Ben de özledim'e sürpriz isim!
Mecnun yeni Leyla'sını buldu: 'Ben de özledim'e sürpriz isim!
Geçtiğimiz günlerde TRT tarafından yayından kalırılan Leyla ile Mecnun ekibinin yeni dizisi 'Ben de Özledim'in kadrosuna ünlü oyuncu Sera Tokdemir de katıldı...

Son dönemde performansı ve güzelliğiyle büyük dikkat çeken oyuncu Sera Tokdemir, “Ben De Özledim” dizisinde Ali Atay'a eşlik edecek kadın başrol oyuncusu oldu.

ALİ ATAY'IN SEVGİLİSİNİ OYNAYACAK

Uçankuş'ta yer alan habere göre, Yüksek Giriş, Kanıt, Hayat Devam Ediyor gibi başarılı yapımlarda yer alan güzel oyuncu, nam-ı diğer Mecnun yani Ali Atay’ın sevgilisini oynayacak.

'Leyla ile Mecnun' ekibi yeni diziyle geliyor


Tokdemir’in 3’ncü bölümde katılacağı “Ben de özledim” yakında Star ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Herkesin şimdiden merak ve özlemle beklediği “Ben De Özledim”de neler olacağı sır gibi saklanıyor. Burak Aksak’ın yazıp Onur Ünlü ’nün yöneteceği dizide “Leyla ile Mecnun” ekibinin tamamı yer alıyor.

Leyla ile Mecnun'a konserli veda...

TRT tarafından reytinglerinin düşük olduğu gerekçesiyle yayından kaldırılan ancak sevenleri tarafından Gezi olaylarına destek verdiği için cezalandırıldığı iddia edilen ‘Leyla ile Mecnun’ dizisinin çekirdek ekibinin yeni projesinin konusunun ise önümüzdeki günlerde netleşeceği konuşuluyor.