Medcezir 53. Bölüm özeti - izle | Star TV canlı yayın akışı

Medcezir 53. Bölüm özeti - izle | Star TV canlı yayın akışı
Medcezir 53. Bölüm özeti - izle | Star TV canlı yayın akışı
Sibel'in (Bu Tarz Benim - Gizem Güler) sürpriz bir şekilde ortaya çıkmasıyla Yaman (Çağatay Ulusaoy) ve Orkun'un (Metin Akdülger) konuşması yarım kalır. Ayrıca yeni bölümde Yaman vuruluyor... Medcezir 53. yeni bölümüyle 19 Aralık Cuma günü saat 20.30'da Star TV'de.

Bu olaylı geliş, korktukları gibi Yaman ve Mira arasında değil, gruptaki kızlar ve erkekler arasında kriz yaratır. Erkeklerin ilişkilere bakış açıları nedeniyle iki kutba ayrılırlar. Bu ayrılık giderek büyür ve bir savaşa dönüşür. Bu savaş Mert’le Eylül ’ün ilişkisinde de bir dönüm noktası olur. Mert ilk defa Eylül’ün olmadığı tarafta yerini alır.

HANGİ OYUNCU KİMİ CANLANDIRIYOR?
Çağatay Ulusoy : Yaman, Serenay Sarıkaya : Mira, Can Gürzap : Asım Şekip Kaya (Aşk), Barış Falay : Selim, Murat Aygen : Faruk, Taner Ölmez : Mert, Şebnem Dönmez : Sude (Asude)
Metin Akdülger : Orkun (Orkun)

Orkun sıcağı sıcağına, Yaman'ın üzerine gitmeye kararlıdır. Ama Mira Yaman'la tekrar arasının bozulmasını göze alamaz ve gerçek ne olursa olsun, bilmek istemediğini söyler. Mira için bu konu kapanmıştır.

Öte yandan Nadir Baktıroğlu, Cengiz’e kolayca teslim olmayacaktır. Nadir’in çaktığı kibrit Selim’i ve Yaman’ı da içine alacak kocaman bir yangının ilk kıvılcımı olur.Mira şüphelerinin doğru olduğunu öğrendiğinde Yaman’ı sonsuza kadar kaybetmeye çok yakın olduğundan habersizdir. Yaman dizinini yeni bölümünde uzun namlulu bir dürbünlü bir tüfekle vuruluyor. Peki Yaman’ı vuran kim?

STAR TV CANLI YAYIN AKIŞI

Ay Yapım tarafından Star TV için çekilen Medcezir’in senaryosu Melek Gençoğlu ve Ece Yörenç’e ait. Amerika menşeli The O.C. dizisin Türkiye versiyonu olan dizi Cuma günleri yayınlanıyor.

Medcezir 53. bölüm fragmanı - 19 Aralık Cuma


Dizide Çağatay Ulusoy, Yaman Koper adlı karakteri canlandırmakta. İstanbul’un kenar mahallerinden birinde büyümüş ve geçmişi travmalarla dolu Yaman, abisinin bir gün hapise düşme tehlikesi burun buruna gelmesi üzerine avukat Selim Serez ile tanışır. Selim, Yaman’a sahip çıkar ve tüm tepkilere rağmen onu yanına alır. Yaman iyi biri olmasına rağmen, geçmişini de yanında beraber getirdiği için yeni hayatı da kabusa döner.