Medcezir izle yeni bölüme Erdil Yaşaroğlu konuk oluyor | Star TV

Medcezir izle yeni bölüme Erdil Yaşaroğlu konuk oluyor | Star TV
Medcezir izle yeni bölüme Erdil Yaşaroğlu konuk oluyor | Star TV
Ay Yapım tarafından Star TV için çekilen Medcezir'in senaryosu Melek Gençoğlu ve Ece Yörenç'e ait. Amerika menşeli The O.C. dizisin Türkiye versiyonu olan dizi Cuma günleri yayınlanıyor. Medcezir 55. Bölüm fragmanı Star TV'de yayınlandı. Yeni bölümde Erdil Yaşaroğlu konuk oluyor.

Erdil Yaşaroğlu medcezir'e konuk oluyor!
Ekranların fenomen dizisi Medcezir, her bölümüyle izleyenlere farklı sürprizler yaşatmaya devam ediyor. Dizinin yeni bölümünde ise karikatürist Erdil Yaşaroğlu konuk oluyor. Mert (Taner Ölmez) ve Uzay (Barış Alpaykut) çizdikleri karikatürleri profesyonel hayata taşımak için Erdil Yaşaroğlu'nun kapısını çalacaklar. Altınkoy'un renkli hayatını çizgi romana taşımaya karar veren Mert ile Uzay, Yaşaroğlu'yla çizimlerini ve fikirlerini paylaşacaklar. Eğlenceli anların ekrana yansıyacağı sahnenin çekimleri de geçtiğimiz günlerde Penguen dergisinde gerçekleşti.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?
Mira’nın Yaman’a yılbaşı hediyesi olarak şarkısını televizyonda çaldırması, şarkının internette bir fenomen olmasına neden olur. Yaman’ın meşhur olması fikri uzak bir hayal değildir. Bu durum en çok Mira’yı rahatsız eder. Öte yandan şans Kenan’ın kapısını da çalar.

Sude Kenan’la olan ilişkisinin gizemli heyecanına kendini kaptırmışken gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır. Sonunda bu rüyadan uyanma vakti gelmiştir. Kenan kalp çarpıntısıyla onu beklerken, Sude zor bir karar verir.

Selim’in hayatında hep bir adım geride olacağını hisseden Deniz, ilişkilerini sorgulamaya başlar. Selim Deniz’i ikna etmeye çalışırken aslında kendisini ikna ettiğinin farkında değildir.
Bir gece vakti Sude’ye gelen telefon, onun tüm endişelerinde haklı olduğunu kanıtlar. Sude kendisini bekleyen tehlikeye doğru çaresizce ilerlerken yanında Yaman’dan başka kimse olmayacaktı.

DİZİDE HANGİ OYUNCU KİMİ CANLANDIRIYOR?
Çağatay Ulusoy: Yaman, Serenay Sarıkaya : Mira, Can Gürzap : Asım Şekip Kaya (Aşk), Barış Falay : Selim, Murat Aygen : Faruk, Taner Ölmez : Mert, Şebnem Dönmez : Sude (Asude) Metin Akdülger : Orkun (Orkun)