Megan Fox nafaka verecek

Megan Fox nafaka verecek
Megan Fox nafaka verecek
Karısı Megan Fox'la yollarını ayırma kararı alan aktör Brian Austin Green, boşanma resmi olarak tamamlandıktan sonra eski eşinden nafaka isteyecek.

tmz.com'da yer alan habere göre, geçtiğimiz yıl Aralık ayında bir trafik kazası geçiren 42 yaşındaki Brian Austin Green, bir türlü çözülemeyen vertigo rahatsızlığı nedeniyle o zamandan bu yana çalışamıyor.  Bu yüzden de karısından nafaka talep edecek.

Vücudun denge sisteminde yaşanan bir sorun nedeniyle baş dönmesi olarak ortaya çıkan vertigonun etkilerini yoğun şekilde hisseden Brian Austin Green'in zaman zaman yataktan çıkacak hali bile olmadığı ileri sürülüyor.

İddialara göre 29 yaşındaki Megan Fox boşanma işlemleri için ünlülerin avukatı olarak tanınan Laura Wasser'e başvurdu. Green'in; karısıdan evine ve çocuklarına daha fazla zaman ayırmasını istediği buna karşın Fox'un kariyerine odaklanmakta kararlı olduğu ileri sürüldü. Bu durumun da çiftin arasını açtığı ve işi boşanma kararına kadar götürdüğü belirtildi.

Fox'un; bu evlilikten dünyaya gelen iki yaşındaki Noah ile 18 aylık Bondi'nin velayetini almak istediği de ileri sürülüyor.

Megan Fox ve Brian Austen Green, 2010 yılında Hawai'de evlenmişti. Çiftin nikahına Green'in önceki ilişkisinden dünyaya gelen oğlu da katılmıştı.


  ETİKETLER:

  TMZ

  ,

  Fox

  ,

  Trafik kazası

  ,

  zaman

  ,

  Aralık