Melek kanatlarından sıkıldı

Melek kanatlarından sıkıldı
Melek kanatlarından sıkıldı

Alessandra Ambrosio, Numero dergisinin Japonya edisyonu için yapılan çekimlerin en zor yanının seksi poz vermek değil, kaşlarından vazgeçmek olduğunu söyledi.

Top model Alessandra Ambrosio, verdiği röportajda Victoria's Secret defilesinde kullanılan kostümleri yerden yere vurdu.

Aralık ayında dört moda dergisinin kapağını birdensüsleyen ve son dönemin en çalışkan modeli olarak anılan Alessandra Ambrosio, çekimden çekime koşsa da, çalışma koşullarından pek memnun değil. Numero dergisinin Japonya edisyonunun ocak/şubat sayısı için siyahi modellerle Matthias Vriens-McGrath objektifine poz veren Ambrosio, verdiği röportajda Victoria’s Secret defilesinde kullanılan ‘kanat’ kostümlerini şikayet etti. 29 yaşındaki top model “Her yıl kanatların şekilleri değişiyor. Onları taşımak göründüğü kadar kolay değil. Bu yıl kullanılan ‘şekerden’ yapılan kanatlar yapış yapıştı. Cildime alerji yaptı. Geçen yıl da dev bir pembe yıldızla yürümüştüm, kenarları çok sivriydi. Kalçalarım ve sırtım kesik içinde kaldı. İki yıl öncekiler ise o kadar ağırdı ki, neredeyse podyumda yerlere kapaklanacaktım. Kanatlarım beni geriye doğru çekiyordu, resmen onlarla mücadele ettim. Dönüşlerde de ayağıma dolandı! Onun için defileye çıkmadan önce evde kanatları takıp, pratik yapıyorum” dedi.


    ETİKETLER:

    Japonya