Melih Gökçek'ten ODTÜ yorumu

Melih Gökçek'ten ODTÜ yorumu
Melih Gökçek'ten ODTÜ yorumu
Melih Gökçek'in ODTÜ'ye belediye ekiplerince yapılan gece yarısı baskınıyla ilgili tweeti yine çok konuşulacak cinsten...

Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı ekipler çok sayıda makinesiyle ve çevik kuvvet desteğiyle ODTÜ ormanına giderek yol çalışması gerçekleştirmesi tepkilere neden olmuştu. 

Çalışmanın gece yapılması, ODTÜ yönetiminin de girişimden haberdar olmaması endişeyi artırmıştı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek konuyla bugün Twitter hesabından; 

"Dün gece arkadaşlar bana da sürpriz yapmışlar. Bir gecede ODTÜ yolunu açmışlar. Ankara'mıza hayırlı olsun..." yorumunda bulundu. 


Rektör Ahmet Acar: ODTÜ'ye izinsiz girildi

ODTÜ'ye gece yol baskını

ODTÜ'ye gece yol baskını


ODTÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Acar da, Ankara Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin ODTÜ’den geçecek yol projesine gece yarısı baskını ile başlaması hakkında “Bu tamamen yasadışı bir tasarruftur. ODTÜ arazisine izinsiz olarak girildi” yorumunda bulundu.


  http://www.radikal.com.tr/115624111562416

  YORUMLAR
  (6 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  GÖZ - HARAYDIN

  Göz kapanıyor çünkü aynı koltukta uzun süre oturunca hizmetler gözükmüyor. Ankara en iyi belediye hizmeti gördü çünkü başkent torpili ekonomik desteği var, çalışkan bir belediye başkanı var.Oysa buz hizmetler yeni bir el ile yapıldığında boynuz kulağı geçti denir hep aynı el ile yapıldığında ülfet ve şikayet üretir.Gökçek'in durumu bu, ağzıyla kuş tutsa dikş tutmaz.Baksanıza diğer vilayetlere göre köye çevirmiş diyor bir zavallı, saydığı vilayetleri görmeden kıyas bile yapıyor.Gökçek kesin aday yapılmamalıdır. Boynuzun kulağı geçeceği cinsten yeni bir başkan gelmelidir. Bakın hiçbir belediye Ankara yeşil alan ve ağaç oranına ulaşamadı, Gökçek yol yaparken zorunlu söktüğü ağaçlardan bıraksan linç edilecek bu zırvanın sebebi bir gezipsikopatlığı birde uzun süre aynı koltukta oturma yanlışlığı tepişmesidir.

  dayanamayacağım, one more comment:) - Er960

  üstündeki kıyafetinin anlamı ile şehircilik açısından Ankara arasında hiçbir fark yok...

  Melih Gökçek'ten ODTÜ yorumu hk. - runekson

  melih Gökçek'in hukuk tanımazlığı,kendisine oy verip belediye başkanı yapan Ankara halkına bu durum bir saygısızlıktır.iktidar desteğini arkasına alarak 4 milyonluk bir kentin üzerinde halkın onayı olmadan böyle bir operasyon yapan zat bir daha belediye başkanı seçilemeyeceğini bilerek halkı kışkırtıcı şekilde tahrik eden işlemler yapmaktadır.Bu duruma yargının ve siyasi iktidarın müdahil olması beklenir,eğer partizan anlayışla bu yapılmıyorsa halkı polis gücüyle durdurmaya çalışmak sürekli polis sayısını artırmak bu işlerin çözümü olmayacaktır, halkın gücü önünde hiç bir güç duramaz bunun iyi bilinmesi gerektiğini düşünüyoruz.

  köyümüz ne güzel türküsü. - Er960

  1.Ankara'yı köye çeviren bir başkan. 25 sene önce ki;Kayseri,Antep,Malatya,Adana,Antalya,Bursa,Samsun ile kıyaslandığı zaman (Istanbul'dan bahsetmiyeyim) , harcanan bütçeye göre köyleşmiş ve diğerlerine göre geride kalmış bir başkent.Parlamento ve bakanlıkları başka şehire alın, Ankara bir Anadolu kasabasına döner. 2.İyi bir provokator:Medyayı kendi lehine kullanarak (reklamın kötüsü yoktur)gündemi her daim işgal ederek , beceriksizliklerini örtmesini bilen biri, bunda rakiplerinin de müthiş katkısı var.

  Referans - anarpeace

  Gezi direnişi, bu memlekette muhalefet ve iktidar için bir referans noktası. O direniş ile topçu kışlasında iktidarın attığı geri adım muhalefete direnmeleri için bir motivasyon oldu ve yerel direnişler başladı. Bugün iktidar o referansı odtü'de aleyhine çevirmek istiyor. Bu; ne kadar direnseniz de boş, demek. Bunun için işi bu noktalara kadar getiriyorlar. Bu iş burada bitmemeli.

  Hakkidir... - futbol

  Ne dese hakkidir,kel basa simsir tarak.M.Gökcek gibiler cok bile bize.bence cok daha kaba alay etmeli,hatta küfürlü alay etmeli.göreceksiniz bu zihniyet yine secimleri kazanacak.ne demisler "deveye diken insana da öpen yarasirmis.