Meltem Cumbul'un eski eşi Alican Özbaş evlendi

Meltem Cumbul'un eski eşi Alican Özbaş evlendi
Meltem Cumbul'un eski eşi Alican Özbaş evlendi
Meltem Cumbul'un eski eşi Alican Özbaş, yıllarca aynı sınıfı paylaştığı üniversite arkadaşı Chantal Schleiffer ile Aydın'ın Kuşadası İlçesi'nde evlendi.

Meltem Cumbul’un eski eşi Alican Özbaş dünya evine girdi. Oyuncu Meltem Cumbul’la evliliği ve ayrılığıyla basında yer alan Alican Özbaş, dün yıllarca aynı sınıfı paylaştığı üniversite arkadaşı Chantal Schleiffer ile Aydın ’ın Kuşadası İlçesi’nde dünya evine girdi.

Meltem Cumbul’un eski eşi Kuşadası’ndaki İmbat ve Blue Sky İnternational otellerinin sahibi Erol Özbaş’ın oğlu 29 yaşındaki Alican Özbaş ile İsviçre’de uzun yıllar aynı sınıfı paylaştığı üniversite arkadaşı 29 yaşındaki Chantal Schleiffer, İmbat Otel ’de düzenlenen düğünle evlendi. 

Meltem Cumbul ile iki yıl önceki evliliği uzun süre magazin sayfalarında yer alan Alican Özbaş’ın, Chantal Schleiffer ile okul bittikten sonra uzun süre görüşmediği, geçen yaz başında Miami’de tatilde tekrar karşılaşarak yakınlaştığı öğrenildi.

Miami tatili sonrası da görüşen ve evlenme kararı alan ikilinin düğününe basın mensupları alınmadı. Mütevazi hareketleriyle dikkat çeken Schleiffer’ın mutluluğu gözlerinden okundu. Baba Erol Özbaş, düğününde misafirler ile tek tek ilgilendiği görüldü.