"Men of The Year" ödülleri sahiplerini buldu!

"Men of The Year" ödülleri sahiplerini buldu!
"Men of The Year" ödülleri sahiplerini buldu!
GQ Türkiye, 2015'te başarıları ve tarzlarıyla dikkat çeken erkekleri ve yılın kadınını seçti. GQ tarafından dünya çapında 20 yıldır sürdürülen, Türkiye'de ana sponsorluğu Akmerkez tarafından yapılan ve bu yıl 4. kez düzenlenen GQ "Men of the Year" ödül töreni 3 Aralık günü gerçekleşti.

Burcu Esmersoy’un sunduğu gecede Yılın Uluslararası İkonu Ödülü’nü “Sex and the City” dizisiyle fenomen olan şimdiyse “The Good Wife” dizisiyle gözleri üzerine çeken Chris Noth nam-ı diğer “Mr. Big”, ödülünü Yasemin Allen’ın elinden aldı. Merakla beklenen 'Yılın Adamı Ödülü'nün sahibi Arda Turan’a ise ödülünü Türk basketbolunun yurt dışındaki en başarılı temsilcilerinden Hidayet Türkoğlu verdi.

Yılın İkonu seçilen Cem Yılmaz’a ödülünü ünlü sanatçının yakın dostu olan Ozan Güven verirken ikilinin sahnedeki diyaloğu geceye katılanlara eğlenceli anlar yaşattı. Cem Yılmaz’ın, aldığı ödüle ithafen “Dedemden aldığım en büyük tavsiye, hiçbir şey olamazsan bile en azından ‘ikon’ ol demesidir” sözü ile kahkahalara boğdu.

Yılın Kadını ödülünü Türk pop müziğinin en başarılı kadın şarkı yazarı ve yorumcularından Sıla aldı. Sıla’ya ödülünü ise son dönemin en gözde oyuncularından Barış Arduç verdi.

Yılın Uluslararası Starı Akmerkez Özel Ödülü’nün ise dünyada en çok izlenen dizilerden biri olan “The Walking Dead”in sevilen yıldızı Norman Reedus aldı. Geceye katılamayan ünlü oyuncu, GQ Türkiye Men of the Year ödül törenine özel teşekkür videosuyla sevenlerine selam gönderdi.

GQ MEN OF THE YEAR ÖDÜL ALAN VE ÖDÜLLERİNİ TAKDİM EDEN İSİMLER:

İKON: CEM YILMAZ - OZAN GÜVEN

YILIN ADAMI: ARDA TURAN - HİDAYET TÜRKOĞLU

YILIN KADINI: SILA - BARIŞ ARDUÇ

YILIN ULUSLARARASI İKONU: CHRIS NOTH - YASEMİN ALLEN

YILIN ULUSLARARASI STARI: NORMAN REEDUS

YILIN STİL SAHİBİ ERKEĞİ: RIFAT ELHADEF – DOĞUŞ YAYIN GRUBU DERGİLER GRUP BAŞKANI SEDA DOMANİÇ

STİL İKONU: FARUK SÜREN – DOĞUŞ YAYIN GRUBU YÖNETİM KURULU BAŞKANI ERMAN YERDELEN

YILIN YÜKSELEN YILDIZI: ERKAN KOLÇAK KÖSTENDİL - UĞUR POLAT

YILIN YÖNETMENİ: EMİN ALPER - YÜKSEL AKSU

YILIN SPORCUSU: CEDİ OSMAN – DOĞUŞ YAYIN GRUBU SPOR GRUP BAŞKANI FUAT AKDAĞ

YILIN ŞEFİ: ARDA TÜRKMEN - VEDAT BAŞARAN

YILIN ÇIKIŞ YAPAN MÜZİSYENİ: EDİS - SONER SARIKABADAYI

YILIN SIRADIŞI BAŞARISI: METE ATATÜRE – GQ TÜRKİYE GENEL YAYIN YÖNETMENİ OKAN CAN YANTIR