Merve Aydın'ın babası Ufuk Aydın'dan ücret açıklaması

Merve Aydın'ın babası Ufuk Aydın'dan ücret açıklaması
Merve Aydın'ın babası Ufuk Aydın'dan ücret açıklaması
Merve Aydın'ın haftalık aldığı ücret iddialarıyla ilgili konuşan baba Ufuk Aydın 'Ben bile Merve'nin ne kadar aldığını bilmiyorum, amcası nasıl bilecek' diyerek söylentilere tepki gösterdi ve önemli açıklamalarda bulundu.

Merve Aydın 'ın haftalık aldığı ücret iddialarıyla ilgili konuşan baba Ufuk Aydın 'Ben bile Merve'nin ne kadar aldığını bilmiyorum, amcası nasıl bilecek' diyerek söylentilere tepki gösterdi ve önemli açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz gün internette çıkan bir habere göre şans eseri gazetecilerle karşılaşan Merve Aydın'ın bir tatlıcıda çalışan amcası iddiaya göre çok özel açıklamalarda bulunmuştu ve Survivor All Star yarışmacısı Merve Aydın'ın haftalık ne kadar ücret aldığını ağzından kaçırmıştı. Merve Aydın'ın hesabına haftalık 15.000 TL yattığını iddia edilmişti.Merve Aydın'ın babası Ufuk Aydın ise bu iddiaları tamamen yalanladı.

Acun Ilıcalı'nın Survivor All Star'da Ramazan kararı

Bozok Gören: Survivor'da seks... O da ne?

Survivor'da aşk, cinsellik ve hijyen
 

'BEN BİLE BİLMİYORUM'
Hurriyet.com.tr'ye konuşan Ufuk Aydın yayınlanan haberlere çok üzüldüğünü belirtti. Ufuk Aydın; Merve'nin aldığı ücreti kendisinin, annesinin, kardeşinin ve hiç kimsenin bilmediğini zaten Merve'nin Acun Medya tarafından aldığı ücreti söylemesinin yasak olduğunu ekledi. Ufuk Aydın ayrıca, internette yapılan bu haberi kimin yaptığını araştıracağını ve o kişiyi dava edeceğini; davayı kazandığı takdirde ise parayı Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağışlayacağını ekledi. 

Survivor Anıl'dan Merve itirafı

Survivor'da neler yasak?