Merve Boluğur aşk mağduru

Merve Boluğur aşk mağduru
Merve Boluğur aşk mağduru
Geçtiğimiz günlerde kötü bir şakayla karşılaşan oyuncu Merve Boluğur şimdi de aşk acısı çekiyor.

‘Küçük Sırlar' dizisindeki başarılı oyunculuğunun ardından kendisinden söz ettirmeye başlayan ve dikkatleri üzerine çeken Merve Boluğur, bu sezonKuzey Güney' dizisiyle karşımıza çıkmıştı.

Canlandırdığı karakterin yanı sıra, yine güzelliğiyle de herkesi kendisine hayran bırakan Merve Boluğur, rol aldığı dizinin final yapmasının ardından kendisini Bodrum'a attı.

'Kuzey Güney' dizisinde 'Zeynep' karakterini canlandıran Merve Boluğur'un aşk yaşadığı Burak Mursaloğlu'yla ilişkisinin iki ay önce bittiği ileri sürüldü.

Ayrıldıklarını saklayan Boluğur'un, ilişkilerine nokta koyan Mursaloğlu'yla barışmak için ümitli olduğu söylendi. Oyuncunun ayrılık iddialarını kabul etmeyip, araya yakın arkadaşlarını sokarak ilişkilerini kurtarmak için büyük çaba harcadığı konuşuluyor.

Evlilik planları yaptığı sırada terk edilen Boluğur, sevgilisine barışmak için attığı tüm mesajlara red cevabı aldığı iddia edildi. Her yaz Mursaloğlu'nun memleketi Hatay'da tatil yapan Boluğur, geçen günlerde Bodrum'da Murat Dalkılıç'la objektiflere takılmıştı.

Murat Dalkılıç'la yakınlaşan oyuncunun, eski sevgiliye nispet yaptığı iddialar arasında. Mursaloğlu'nun ise çıkan haberler ve fotoğraflar sonrasında yakın çevresine, "Bu ilişki artık çok uzadı, sıkıldım. Kafamda tamamen bitirdim. Bundan sonra önüme bakacağım. Yeni planlar yapıyorum" dediği öğrenildi.

Merve Boluğur'a çirkin şaka