Merve Boluğur'a çirkin şaka

Merve Boluğur'a çirkin şaka
Merve Boluğur'a çirkin şaka
Oyuncu Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde İnci Sözlük isimli internet sitesinin hazırladığı ölüm haberini anlatan bir video ile karşılaştı.

Sabah gazetesinin haberine göre; İnci Sözlük ekibi, ünlü oyuncunun hayranları tarafından açılan Twitter adresinde yer alan 'Ölümden korkmuyorum! Üç ay ömrüm dahi kalmış olsa...' cümlesinden yola çıkarak, Boluğur'un ölümcül bir hastalığa yakalandığını anlatan bir video hazırladı. Bu kayıtlarda 'Merve Boluğur, sevenlerini üzüntüye boğdu. Birkaç defa bayılan Boluğur, doktora gitti. Oyuncu, hastalığıyla ilgili hiçbir basın açıklaması yapmamıştı' sözlerine yer verildi. Olanları öğrenince çok sinirlenen ve morali bozulan ünlü oyuncu, yapılan şakanın çok ağır olduğunu belirtti.

 

 

 


  http://www.radikal.com.tr/114133111413317

  YORUMLAR
  (7 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  pufff - aycan&

  Günlerdir aynı haber.Sanırım haber niteliği taşıyan daha önemli gelişmeler var kimi ne ilgilendirir aceba Merve Boluğur şakası :)

  cikaroatgozlugunu. - Clear

  Evet,internetin falsolarını çok iyi sıralamışsın,bunları sorgulamayla çözümlenebileceğini eklemişsin amma tarafgir bir ithamını da eklemeden yapamamışsın.Diğer kaynakları da eşdeğer tutmuşsun.Kitap,makale,çalışma sunumları,denetimden geçer(internette olmayan bir şey),araştırmak ve sorgulamak isteyenler için literatür bölümü belirtilmiştir(internette pek rastlanmayan bir şey),yazarının kimliği,cinsi,cibiliyeti belirlidir(internette yeterince olmayan bir şey) işte bu yüzden güvenilirlik prediktivitesi yüksektir.Kıyaslarken kolay ulaşım teranelerini bir tarafa bırakalım istersen,kolaycılık diyelim.İnternet kolaycılar için paha biçilmezdir ama araştırmaya üşenmeyenler için ise benim söylediğim bu kaynaklar çok daha değerlidir.İnternetin kolay iletişim kurmaktan öte hiçbir özelliği yoktur.Son olarak sana,kendi kullanıcı adını tavsiye edeceğim."Çıkar o at gözlüğünü"...

  Shaggy. - GiantRobot

  shaggy de ölmüş öyle duydum. Her sene ölüyor bildiğiniz gibi :D

  ... - hale

  yahu sabahtan beri aynı haber hiç değişmedi. sanki dünya yıkılmış, sanki bu oyuncunun namusu kirletilmiş, iftira atılmış. boyalı basına benzeme radikal

  clear için - cikaroatgozlugunu

  İnternet de herhangi başka bir kaynak ne kadar güvenilirse o kadar güvenilirdir. İnternetten çok daha güvenli olduğunu iddia edebileceğiniz aynı ölçekte bir kaynak yok. Nasıl internetten yalan haber çıkabiliyorsa, asılsız, sahte belge üretmek, veya kaynak kabul edebileceğiniz herhangi bir yoldan yalan bilgi ve haber yaymak da o derece mümkündür. İnternetin tek farkı, bilgiyi çok daha büyük bir kitleye ulaştırmasıdır. İnternette editöryal süzgeçten geçerek doğruluğu ispatlanmış haberler yayan da birçok kaynak bulunmaktadır. İnterneti yalnızca yalan haber kaynağı olarak göstermek isteyenlerin bir bölümü, aslında herkesin bilgiye erişim bakımından fırsat eşitliğini diğer yöntemlere kıyasla daha masrafsız elde etmesi nedeniyle herkesi istediği gibi kandıramayacak olmalarının üzüntüsü içindedir. Bu güruha mensup olmayanlara ise sözüm şu: Kendinize yalan söylenip söylenmediğini nasıl anlıyorsanız, internete de öyle yaklaşın. Sorgulayıcı olun, yalnızca internette değil, gazetelerde, TVde, reklamlarda da her gördüğünüze inanmayın. Ve unutmayın ki internetten bilgi yayımı her zaman yazılı basından daha sansürsüzdür, sizin görmeniz istenmeyen bilgilere internetten ulaşabilmeniz her zaman daha muhtemeldir.

  Kaynak. - Clear

  Eveeet,internetten zırvalar...İnterneti kaynak göstermeye devam(!).

  çoktandır yoktu ya ortalarda bu eleman! - aydase

  hatırlanma çabası... iyi oldu, çok gerekliydi, hatırladık,,,