Meryem Uzerli dönüyor!

Meryem Uzerli dönüyor!
Meryem Uzerli dönüyor!
'Tükenmişlik sendorumu'na yakalandığını söyleyen Meryem Uzerli'nin Berlin'deki tedavisi sona erdi.

Muhteşem Yüzyıl'ın 'Hürrem Sultan'ı Meryem Uzerli 2.5 yıl oynadığı diziyi Mayıs'ta terk edip doğduğu yer olan Almanya 'nın başkenti Berlin'e gitmişti
‘Tükenmişlik sendorumu’na yakalandığını söyleyen Meryem Uzerli’nin Berlin’deki tedavisi sona erdi.

Meryem Uzerli, Facebook ’ta hayranlarına şunları yazdı: “En yakın zamanda sizinle olacağım.” Meryem Uzerli yeni bir dizide oynamak için değil, sevgilisi Can Ateş ile Bodrum’da tatil yapmak üzere Türkiye ’ye gelecek.

 

Posta


  http://www.radikal.com.tr/114181111418113

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  çok komik... - guvent

  parası tükendi herhal...bu sendromun etkisi adamı çokkötü çarpar, yakında bölüm başı 5000 tl ye tükenmişleradlı dizilerde görürüz...

  İNSAN, HOMO ECONOMICUS MUDUR? - UYİ35

  Eğer sadece çok para kazanmak bir sanatçıyı mutlu etseydi, muhtemelen Meryem Uzerli'den çok daha zengin olmuş olan Amy Winehouse defalarca rehabilitasyon merkezlerine gitmemiş ve intihar edercesine alkol ve uyuşturucu tüketmemiş ve sonunda ölmemiş olurdu. İnsan, para alınca mutlu olan bir otomat değildir.

  Dizi Tükendi. - Clear

  Tükenmişlik sendromu mu? Ay ne güzel bir uydurma sanatı bu böyle? Kim koyuvermiş bu teşhisi? Bilinen tıbbi adıyla "Sürmenaj" hastalığı böyle mi oluveriyormuş? O dizide hiç kimse olmamış da Meryem'cik mi olmuş? Yoksa gerçek sendrom "Moneymenaj"(bunu da ben uydurdum) olup da fiyatta anlaşınca birden iyileşivermiş mi? Eee,şimdi nolicek? Hürrem yerine başka birini gördükten sonra yine eski yüz mü karşımıza çıkacak? nasıl bir tarihi uydurma vuku bulacak? İzleyiciyi bu kadar mı salak sanıyorsunuz siz? Bence asıl "Tükenmişlik Sendromu",bu dizinin tükenmişliği ile sonlanacak.Müstahak! Zira ben bugüne dek,bu kadar kıvırtılan bir tarih dizisi görmemiştim.Reyting uğruna adını taşıdığı tarihle pek alakası olmayan,saçma sapan bir harem entrikaları dizisi,daha sonra aldığı sert uyarılarla 180 derece dönen bir senaryo değişimi,sonra tükeniş ve bitiş.