Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım Berlin'de buluştu


Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım Berlin'de buluştu

Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım Berlin'de buluştu
'Kocan Kadar Konuş' filminin Berlin galasına katılan Murat Yıldırım, yeni dizisinde birlikte rol alacağı Meryem Uzerli ile de bir araya geldi.

'Kocan Kadar Konuş’ filminin Berlin galasına katılan Murat Yıldırım, yeni dizisinde birlikte rol alacağı Meryem Uzerli ile de bir araya geldi.

Murat Yıldırım, Ezgi Mola ile birlikte rol aldığı “Kocan Kadar Konuş” filminin galası için Berlin’e gitti. Ünlü aktör, gala öncesi yeni sezonda birlikte bir dizide rol alacağı Meryem Uzerli ile de bir araya geldi. Berlin’de yaşayan Uzerli, şehrine gelen oyuncuyla öğle yemeği yedi. İkiliye yeni dizilerinin yapım şirketi olan O3 Production Turkey kurucu ortağı Onur Güvenatam eşlik etti. Oyuncular, ön hazırlıkları devam eden dizi hakkında bol bol sohbet etti. Keyifli geçen öğle yemeğinin ardından üçlü objektife birlikte gülümseyerek poz verdi. Yönetmenliğini Yağmur Durul Taylan’ın üstlendiği, merakla beklenen dizinin eylül ayında ekrana gelmesi planlanıyor. “Tükenmişlik sendromu” yaşadığı için Türkiye ’yi terk edip Almanya’ya giden Uzerli, dizi çekimleri başlayınca kızı Lara ile birlikte İstanbul ’a geri dönecek.