Metal festivalinde mekan değişikliği

Metal festivalinde mekan değişikliği
Metal festivalinde mekan değişikliği

Türkiye'nin başarılı kadın rock grubu Kırmızı da Hi-Voltage'da sahneye çıkacak.

Metal müziğin Efsane grubu Slayer'ın headliner olarak sahneye çıkacağı metal festivali Hi-Voltage'ın mekanı Refresh The Venue Maslak olarak değişti.

Bu yazın tek metal festivali Hi-Voltage’ın mekanı değişti. 29 Haziran Cumartesi günü düzenlenecek festival, Maslak’taki Refresh The Venue’de yapılacak. Festivalde trash metalin en büyük isimlerinden Slayer’ın yanı sıra ‘Thornography’ albümüyle başarı yakalayan genç dönem gothic/ black metalinin sansasyonel grubu Cradle Of Filth, power metal türünün öncülerinden Stratovarus, Türkiye ’nin en iyi kadın rock gruplarından Kırmızı, ülkemizin en başarılı mathcore gruplarından Chopstick Suicide ve müzik eleştirmenleri tarafından yerli metalin son on yıldır yayımlanan en iyi albümlerinden birine imza atmış progresif death metal grubu Thrown To The Sun sahneye çıkacak.
Geçen yıl Megadeth’i ağırlayan Hi Voltage festivali bu kez Charm Music organizasyonuyla düzenleniyor. Festivalin Biletix’te satışa sunulan sahne önü biletleri 195 lira , normal biletleri ise 95 lira.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Rock

  ,

  Müzik

  ,

  Kadın

  ,

  Kırmızı

  ,

  lira

  ,

  genç

  ,

  maslak