Metin Akpınar: 'Bu ülkeden utanıyorum' başlıklı yazı bana ait değil

Metin Akpınar: 'Bu ülkeden utanıyorum' başlıklı yazı bana ait değil
Metin Akpınar: 'Bu ülkeden utanıyorum' başlıklı yazı bana ait değil
Oyuncu Metin Akpınar, bir süredir imzasıyla sosyal medyada dolaşan "Yalan yok, bu ülkeden utanıyorum" başlıklı yazının kendisine ait olmadığını açıkladı.

RADİKAL- Oyuncu Metin Akpınar, bir süredir imzasıyla sosyal medyada dolaşan “Yalan yok, bu ülkeden utanıyorum” başlıklı yazının kendisine ait olmadığını açıkladı.

Cumhuriyet’ten Ceren Çıplak’a konuşan Akpınar, yazının kendisine ait olmadığını belitti.

Akpınar’ın imzasıyla sosyal medyada bir süredir dolaşan ve Akpınar’ın kimi yerlerde sertçe eleştirilmesine neden olan yazı şöyle:

“Burunlarının dibinde bir halk katledirken kör olanlardan utanıyorum. Pişkin pişkin uydurma terörizm edabiyatı yapan devlet büyüklerinden utanıyorum. Güce tapan sıradan insanlardan utanıyorum. 

Yalan yok !

Halkların kardeşliğini göstermesinini bilmeyenlerden utanıyorum. Eski zamanda kahraman olmuş, ama şimdiki zamanda iktidarın kölesi olmuş solcu artıklarından utanıyorum. Hırsızlığa göz yuman bu ülkenin savcılarından utanıyorum.

Yalan yok !

Haksızlığı haklılık gibi gösteren iktidar medyasısından tiksiniyorum. Dini ahlak kalkanı olarak kullanan,özel yaşamlarında rezillik sultanı olanlardan utanıyorum.

Yalan yok !

En fazla neden utanıyorum biliyor musuz? Yüreklerinde bir damla sevgi kırıntısı olmayanların sevgi sözcüğünü sürekli kullanarak o değerli şeyi eskitmesinden utanıyorum.

Yalan yok !

Bu ülkenin sessizliğinden utanıyorum!”


  http://www.radikal.com.tr/149600914960096

  YORUMLAR
  (6 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Ucuz kahramanlar - Ayse Sule

  Sanal alemde anonim takilmak, uyduruk takma adlarla ahkam kesmek belli ki kesmemis birilerini. Yahu, madem yazdiklarinizin gercekligine bu kadar inaniyorsunuz, neden unlu birinin ismiyle pazarlamaya calisiyorsunuz? O abuk sabuk takma adlarinizla pazarlayinca alicisi cikmaz diye mi cekiniyorsunuz? Ama tabii, siz de haklisiniz, sanal saticilarin alicisi da sanal oluyor haliyle. Baksaniza su habere yorum yapan Radikal okurlarinin kullanici isimlerine.

  UTANIYORUM ! - palenke

  Insanim diyen herkesin bu yazinin altina imza atmasi gerekir.

  Ben de... - kapetto

  Metin Akpınar'ı bilmem, ama ben de utanıyorum bu ülkeden. Vatan severim diyemiyorum; o kadar çok seveni var ki, üzerine çullanmışlar, ben yarım metrekare yer bulamıyorum sevmek için... Rasyonel aklı katlettiğimiz ve kurtlar sofrasına peşkeş bir yeni Türkiye'ye "selamün aleyküm" !!!

  - Baran

  Bu yazıyı her kim yazmış ise alkışlıyorum. Avuçlarım patlayıncaya dek. SEYİT RIZA nın dediği gibi " sizin Ben yalan ve hilelerinizle baş edemedim. Bu bana dert oldu. Ben de karşınızda diz çökmedim. Bu da size dert olsun.

  Maalesef - alanya-35

  ''Maalesef yazı bana ait değil'' demesini beklerdim. Aklı başında her TC vatandaşı bu yazının altına imza atar.

  Imza - user509320

  Bu yazinin altina imza atilir