Mickey Müzik Festivali, Konya'da çocuklarla buluşacak

Mickey Müzik Festivali, Konya'da çocuklarla buluşacak
Mickey Müzik Festivali, Konya'da çocuklarla buluşacak
Disney Live, 'Mickey Müzik Festivali Türkiye turnesi' kapsamında 4 Ocak'tan itibaren 3 gün boyunca Konyalı çocuklarla buluşacak

KONYA - Tüm dünyada ve Türkiye ’de izlenme rekorları kıran, Turkcell’in İletişim ve Teknoloji sponsoru olduğu ’Disney Live!’ Mickey’nin Müzik Festivali’ turne kapsamında 4- 5- 6 Ocak tarihlerinde Konya’da olacak. 100’üncü Yıl Kapalı Spor Salonu’nda sahnelenecek olan gösteride Mickey Mouse ve arkadaşları Minnie, Donald ile Goofy,’Küçük Deniz Kızı’, ’Aladdin’ ve Disney/Pixar’dan ’Oyuncak Hikayesi’nin yıldızlarının da aralarında bulunduğu 25’ten fazla Disney kahramanı sahnede sihirli bir dünya yaratacak. En sevilen Disney filmlerinden bölümlerinin yanı sıra sürprizlerin de olacağı gösteri boyunca Disney kahramanları Beyonce, Black Eyed Peas, Baha Men gibi yabancı sanatçıların yanı sıra Kenan Doğulu’nun ’Çakkıdı’ parçasıyla da doyasıya dans edecekler.

ÇOCUKLARIN PSİKOSOSYAL GELİŞİMİNE YARDIMCI

Uzmanlar tarafından özellikle 2-1 2 yaş arası çocukların psikososyal gelişimine yardımcı olduğu belirtilen gösteri daha sonra Adana, Mersin, İzmir ve Gaziantep’te sahnelenecek.

’Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali’ için 10 TL’den başlayan biletler Biletix’te ve bugünden itibaren de gösteri mekanı gişesinde satışa çıktı.(dha/Hasan Dönmez)