Miley Cyrus'un çıplak klibi rekor kırdı

Miley Cyrus'un çıplak klibi rekor kırdı
Miley Cyrus'un çıplak klibi rekor kırdı
Miley Cyrus, yeni şarkısının video klibini yayınladı. Klip, YouTube'da 24 saatte en çok izlenme rekorunu kırdı.

Radikal.com.tr - ABD ’li şarkıcı Miley Cyrus ’Wrecking Ball’ adını verdiği şarkısının klibini hayranlarıyla paylaştı. Ünlü fotoğrafçı Terry Richardson tarafından çekilen ve Cyrus’un tamamen çıplak kaldığı klip, 48 saat içinde 39 milyondan fazla izlendi.

Cyrus, bu rakamla ’24 saatte en çok izlenen video’ rekorunu kırdı. Rekor daha önce 12.3 milyonla One Direction grubuna aitti.

Miley Cyrus'un videosu altı gün içerisinide 100 milyon kez izlenerek VEVO'nun en kısa sürede 100 milyon izlemeye ulaşan videosu oldu

20 yaşındaki şarkıcı, rekor kırmanın mutluluğuyla 8 Ekim’de piyasaya çıkacak albümünün şarkı listesini açıkladı.Miley Cyrus kimdir?

Miley Cyrus, gerçek adı ile "Destiny Hope Cyrus", 1992 yılında mahkeme kararı ile adını değiştirdi ve ismi "Miley Ray Cyrus" oldu. Miley Cyrus, Disney yapımı bir televizyon dizisinde Hannah Montana rolüyle meşhur oldu. Leticia Tish ve Billy Ray Cyrus’un kızıdır. Rock grubunda çalan iki üvey ağabeyi ve Brandy adında üvey bir ablası, Braison adında bir kardeşi ve Noah adında oyuncu bir kız kardeşi var. Annesi ve babası kaderi iyi olsun diyerek "Destiny Hope" ismini verdi, Türkçesi "Kader Ümit" anlamına gelir.
2011 yılında oynadığı Hannah Montana filmi bitti. Miley Cyrus dizideki en iyi şarkılarını bir albümde topladı ve müzik piyasasına atıldı.