Miranda Kerr 'Gezi' yüzünden gelmiyor

Miranda Kerr 'Gezi' yüzünden gelmiyor
Miranda Kerr 'Gezi' yüzünden gelmiyor
Victoria's Secret'ın model kadrosundan çıkardığı Miranda Kerr, Taksim Gezi olayları nedeniyle Türkiye'ye gelmekten vazgeçti.

Son zamanlarda reklam kampanyalarında sıkça boy gösteren 28 yaşındaki süper model Miranda Kerr, Antalya 'da yarın yapılacak olan Dosso Dossi Fashion Show defilesinde podyuma çıkmaktan vazgeçti.

Antalya Expo Center'de yarın yapılacak olan Dosso Dossi Fashion Show defilesinde podyuma çıkacak ünlü model Miranda Kerr'in, yurt gelenine yayılan Taksim Gezi Parkı protestoları nedeniyle Türkiye 'ye gelmekten vazgeçtiği öğrenildi.

Hollywood'un yakışıklı ve başarılı aktörü Orlando Bloom ile evli olan ve Flynn adında bir oğlu bulunan Kerr, 5 ile 11 Haziran arasında Antalya'da yapılacak olan Dossa Dossi Fashion Show'da podyuma çıkacaktı.

Isabeli Fontana, Erin Heathearton ve Adrina Lima gibi birbirinden ünlü Victoria’s Secret modellerini ülkemize getirerek bir ilki gerçekleştiren Dosso Dossi Fasion Show Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan, bu sabah saatlerinde Los Angeles'tan gelmesi gereken Miranda Kerr'in uçakta olmadığını öğrendiklerini ve temas kurduklarında olaylar nedeniyle gelmekten vazgeçtiğini öğrendiklerini söyledi.