Moda devinden radikal adım

Moda devinden radikal adım
Moda devinden radikal adım
Saint Laurent, bu sezonki reklam yüzü arayışlarını nihayete erdirdi. Markanın tanıtımını sağlayacak yüz ise alternatif müziğin marjinal ismi Marilyn Manson'a ait!

Dünyaca ünlü moda devi Saint Laurent’in başına geçen kreatif direktör Hedi Slimane, marka adına radikal kararlar almaya devam ediyor. Bunun son örneği ise firmanın reklam yüzü olarak alternatif müziğin marjinal ismi Marilyn Manson’ı seçmesi. Geçtiğimiz ay düzenlenen Paris Moda Haftası’nda grunge akımını yeniden podyuma taşıma gayretlerini sergileyen firma, Saint Laurent'in bu sezonki ‘ karanlık tarafını’ moda tutkunlarına Manson ile gösterecek.

Manson çoktan uyum sağlamış bile!

Daha evvel Sky Ferreira, Anja Rubik, Edie Campbell ve Saskia de Brauw gibi isimlerle çalışan Saint Laurent’in bu kararı moda dünyasında şaşkınlık yaratırken, 44 yaşındaki sanatçının da tarzını birebir yansıtan siyah ruju, abartılı makyajı ve deri ceketiyle kendisine biçilen role uyum sağladığı görülüyor. Bu arada, Saint Laurent’in geçtiğimiz yıl reklam yüzü yine rock dünyasından bir isimdi. Beck’in solisti Beck Hansen’i kampanyasında kullanan marka yine çok konuşulmuştu.


  ETİKETLER:

  Rock

  ,

  Reklam

  ,

  Moda

  ,

  Ünlü

  ,

  Karanlık

  ,

  firma

  ,

  marjinal