Modada Blog Yazarlığı ve Sosyal Medya programı başlıyor

Modada Blog Yazarlığı ve Sosyal Medya programı başlıyor
Modada Blog Yazarlığı ve Sosyal Medya programı başlıyor
16 Şubat'ta İMA'da başlayacak Modada Blog Yazarlığı ve Sosyal Medya programı, gelişmekte olan önemli bir alanda her açıdan yetkin sektör profesyonelleri yetiştirmeyi hedefliyor.

İMA, 2015 Bahar döneminde ilk kez açtığı ‘Modada Blog Yazarlığı ve Sosyal Medya’ programı ile katılımcılara blog yaratmanın ve içerik oluşturmanın yanı sıra, blog yazarlığını gelir getiren bir olarak yönetmenin inceliklerini de öğretiyor. Doğru hedef kitleyi ve hedef kitleye uygun içeriği belirleyebilecek, bloğu ve içeriği destekleyecek diğer sosyal medya mecralarının kullanımına ilişkin güçlü bir altyapı sağlıyor.

Türkiye ’de, günümüz moda dünyasına yön veren ve değerlendiren en önemli sanat yönetmeni ve yazarlarından Barış Çakmakçı’nın program lideri olarak tüm deneyimlerini paylaşacağı bu yeni eğitim programıyla farklı mecralara yönelik yazım becerinizi geliştirerek etkili bir iletişimci olurken; kazandığınız bilgilerle blog yaratmanın yanı sıra moda sektöründeki markaların pazarlama faaliyetleri doğrultusunda blog ve sosyal medya yönetimlerini üstlenebileceksiniz.

Program sonunda birebir danışmanlık verilerek hedefleriniz ve sektör ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirmeler alabileceksiniz.


MODADA BLOG YAZARLIĞI VE SOSYAL MEDYA

Süre: 3,5 ay (84 saat)
Gün ve Saat: Pazartesi ve Çarşamba 18.30 – 21.30
Program Dili: Türkçe
Başlangıç Tarihi: 16 Şubat 2015
Son Kayıt Tarihi: 31 Ocak 2015