Modanın kalbi burada atıyor

Erkek giyiminin ünlü markası Mithat Selection, gece davetlerinin aranan giysisi ve erkeklerin vazgeçilmez şıklığı smokin için özel bir koleksiyon hazırladı.

Erkek şıklığı: Smokin
Erkek giyiminin ünlü markası Mithat Selection, gece davetlerinin aranan giysisi ve erkeklerin vazgeçilmez şıklığı smokin için özel bir koleksiyon hazırladı. 2002-2003 sezonunda Mithat Selection smokinleri, İtalya'dan ithal edilen, yüzde 100 yün kumaştan hazırlandı. Smokinlerin üzerinde kullanılan saten ise özel olarak dokundu ve Almanya'dan getirildi. Smokinin en önemli aksesuarlarından fular ve yelek takımlarını Mithat Selection, saf ipek kumaştan üretti. Ekru, bordo ve beyaz renklerdeki fular ve yelekler, yine aynı renklerdeki mendillerle tamamlandı. Fularla birlikte kullanılan taş aksesuarlar ise smokinlere ayrı bir hareket katıyor.
'Damat'lar gibi
Yeni bir yıl... Yeni heyecanlar... Yeni giysiler... Damat-Tween çok özel fırsatlarla, cazip indirimler ve taksit avantajlarıyla 2003 yılına merhaba diyor. Erkeğin tüm gereksinimleri göz önünde bulundurularak hazırlanan Damat-Tween Kış Koleksiyonu'nda yün-kaşmir karışımı palto ve ceketler, pardösüler, montlar ve trikolarla erkeklere sıcak alternatifler yaratılıyor. Elbette gömlekler, pantolonlar, kemerler, kravatlar vs. de her zamanki Damat şıklığını yansıtıyor. Ocak ayı boyunca Damat-Tween Kış Koleksiyonu yüzde 30 indirim ile. Ayrıca nakit ödemelerde ekstra indirimler ve Advantage Card sahiplerine cazip taksit avantajlarıyla...
Aman çarpılmayın
Yılbaşında sevgilinize (veya kendinize) alabileceğiniz en özel hediyelerden biri şüphesiz iç çamaşırı. Her zevke hitap eden bin bir çeşit modeli ve her keseye uygun fiyatlarıyla Ten, şimdi beylerin işini çok kolayştırıyor. Ten mağazalarına veya Ten marka iç çamaşırlarının satıldığı butiklere uğrayıp beğendiğinizi alın. Ama dikkat, çarpılmayın!
2003 hazırlıkları tamam
2003 yılına girmeye hazırlanırken herkeste bir coşku, bir heyecan. Yılbaşı gecesini unutulmaz kılmak, sevdiklerini armağanlarla mutlu etmek isteyenler çoktan kolları sıvadılar bile. Tıpkı Sarar gibi. Sarar, smokinlerde olağanüstü kalitede yüzde 100 ince ve doğal bükümlü kumaşlar kullandı, kesimlerde ise yepyeni ve çok modern bir tarz benimsedi. Smokinlerde 2002 kışının trendi şal yaka. Ayrıca üç düğmeli ceketler de çok moda. Tabii Sarar'da seçenekler sadece smokinlerle sınırlı değil. Ayakkabılar, gömlekler, pantolonlar, kemerler de var. Ayrıca Sarar, bu yıl için özel hazırladığı boy boy hediye paketleriyle de iş dünyasına hizmet veriyor. Kısacası Sarar, yeni yılı karşılamaya hazır, peki ya siz?
Paniğe gerek yok
Yılın son gecesinde giyeceğiniz kıyafeti henüz bulamadınız mı? Paniklemeyin hemen, Topshop'un yılbaşı için özel hazırladığı koleksiyonuna bir bakın. Topshop'un Russian, Bollywood ve Club olmak üzere üç ana temada topladığı yılbaşına özel koleksiyonlarında mutlaka sizin de zevkinize hitap eden bir şeyler bulursunuz. Pırıltılı gece elbiseleri, hint tarzı tunikler, Japon kimonoları, parlak pantolonlar, seksi bluzlar, gece kullanabileceğiniz aksesuarlar... İstediğiniz her şey Topshop'larda elinizin altında.
İpek ve kaşmir
Saf kaşmir ve saf ipeğin aşkından doğan ipek kaşmirler, Silk&Cashmere'de son derece trendy kazaklar, twin setler, dar hırkalar ve şallar olarak karşımıza çıkıyor. Zengin renk seçenekleri ve xxl bedene kadar... Silk&Cashmere ayrıca yılbaşına özel, tüm ürünlerde yüzde 10 indirim, 3 ay vadeyle taksit, belirli bir tutarın üstündeki alışverişlerde ekstra indirim ve taksit ile adrese teslim olanakları sunuyor.