Modayı Instagram'dan takip ediyor

Modayı Instagram'dan takip ediyor
Modayı Instagram'dan takip ediyor
Gençlik dizisi 'Pis Yedili'nin 'Cimbom'u olarak tanınan Eda Ece martta 'Kızım İçin' ile vizyonda olacak. Öncesinde InStyle dergisine poz verdi...

Eda Ece ekran başındakilerin, gençlik dizisi ‘Pis Yedili’de canlandırdığı ‘Cimbom’ karakteriyle tanıyıp sevdiği genç oyunculardan. InStyle dergisinin ocak sayısına poz veren ve Buket Baydar’ın sorularını yanıtlayan Ece’nin rol aldığı sinema filmi ‘Kızım İçin’ ise mart ayında vizyona giriyor. Hakan Haksun’un yazıp yönettiği filmde Yetkin Dikinciler’in kızı Tuba’yı oynayan genç oyuncunun eğitimi psikoloji üzerine.
‘Pis Yedili’ dizisi için teklif aldığı sırada Bilgi Üniversitesi’ndeki eğitiminin sürdüğünü anlatıyor Ece: “Ajansım Tümay Özokur, Gani Müjde’nin yeni projesi için benim tipimde bir karaktere ihtiyaç olduğunu söylediğinde sürpriz oldu. Haberi aldıktan sonra bir hazırlık sürecim olamadı ancak o sıralar Bilgi Üniversitesi’nde psikoloji okuyor olmamın karakteri analiz etmeme yardımı oldu. Üçüncü sezondayız, başlarda ilk projem olduğu için şaşkındım ama Cimbom karakterine çok çalışmam gerekti ve gelişimim hızlı oldu.”
Oyuncu, set yoğunluğundan dolayı stilinde de pratik yöntemler peşinde: “Modayı ve bazı markaların ürünlerini pratik olması açısından Instagram’dan takip ediyorum. Özellikle takip ettiğim hesaplar: Wild-foxcouture, Urban Outfitters, Asos, Chiara Ferragni ve Gala Gonzalez. Zaman zaman blog ’lara da göz atmayı seviyorum. Rahatıma fazla düşkünümdür hatta zaman zaman bu yüzden şıklıktan vazgeçtiğim bile olur. Jean’ler, bol kazaklar ve bootie’ler kış ayları için vazgeçilmezlerim arasında ilk sıralarda yerini alır.”
Ece, Baydar’ın özel hayatıyla ilgili sorularını ise şu sözlerle yanıtlıyor: “Bu aralar âşığım, birlikteliğimiz arkadaşlıktan aşka dönüşen bir ilişki. Onunla ilk tanıştığımda farklı bir elektrik almıştım, ilişkide olması gerekenleri karşılayan biri olması benim için önemliydi. Ben de iyi bir sevgiliyimdir. İlgi gösteririm, onun hayatındaki şeyler için ona destek olurum, beraber iyi vakit geçirmemiz için çaba gösteririm. Bence karşılıklı bunları sağlayabilmek ve temelinde arkadaş olabilmek ilişkide çok önemli.”