Modelin sır ölümü

Modelin sır ölümü
Modelin sır ölümü

Busch IV, üniversitede okurken de arabasıyla çarptığı genç bir kadının ölümüne sebep olmuştu.

Amerika'nın ünlü bira markası Budweiser'ın mirasçılarından August Busch IV'ün evinde, model sevgilisi Adrienne Nicole Martin'in cesedi bulundu!

ABD’nin önde gelen bira markalarından Budweiser’ın mirasçılarından August Busch IV’ün evinde birkaç aydır sevgilisi olan genç model Adrienne Nicole Martin’in cesedi bulundu. Ölüm sebebinin aşırı dozda uyuşturucu olabileceği ihtimali üzerinde durulsa da 27 yaşındaki Martin’in otopsi sonucu henüz netleşmedi. En büyük şüphelilerden Busch IV’ünse genç kadın öldüğü sırada evde olmadığı iddia ediliyor. Busch IV’ün avukatı Art Margulis, genç kadının ‘sevgili’ sıfatıyla o yokken de evde bulunabildiğini açıkladı.
Busch’un genç kadının ölümüyle ilgili olarak büyük üzüntü yaşadığını söyleyen Margulis, otopsinin sonuçlanmasının dört-altı hafta süreceğini açıkladı. 

İkinci kez böyle anılıyor
46 yaşındaki Busch IV, Budweiser’ı da kapsayan bira devi Anheuser-Busch’un 2006-2008 yıllarında CEO’luğunu yapmıştı. Şirket 2008’de InBev tarafından 52 milyar dolarlık anlaşmayla satın alınmıştı. Busch IV ise yönetim kurulu üyeliğini halen sürdürüyordu.
Martin’in ölümü, Busch IV’ün adının genç bir kadının ölümüyle birlikte anıldığı ikinci olay olması açısından da dikkat çekiyor. Busch IV, Arizona Üniversitesi’nde okurken arabasıyla 22 yaşında genç bir kadına çarpmış ve ölümüne sebep olmuştu. iStudio adlı ajansa kayıtlı olan Martin, reklam kampanyalarında boy göstermiş, çeşitli bira markaları için de çalışmıştı.
Şubat 2009’da 45 yaşındaki işadamı eşinden boşanan Martin’in kendisiyle yaşayan sekiz yaşında bir oğlu vardı ve eğitimine devam edip çocuk terapisti olmak istiyordu.