MTV Film Ödülleri'nin yıldızı 'Yenilmezler'

MTV Film Ödülleri'nin yıldızı 'Yenilmezler'
MTV Film Ödülleri'nin yıldızı 'Yenilmezler'

Gecede Selena Gomez oryantal bir dans gösterisi sundu.

En iyi erkek oyuncunun Bradley Cooper, en iyi kadın oyuncunun Jennifer Lawrence seçildiği MTV Film Ödülleri'nde yılın filmi ödülü 'Yenilmezler'e verildi.

MTV Film Ödülleri, Los Angeles’taki törenle sahiplerini buldu. Joss Whedon’un ‘The Avengers’ (Yenilmezler) filmi, yılın filmi seçildi. Whedon, patlamış mısır şeklindeki ödülünü alırken filmin devamının 2015’te gösterime gireceğini açıkladı. En iyi dövüş ödülünü de kazanan ‘Yenilmezler’ Tom Hiddles-ton’a da en iyi kötü adam ödülünü getirdi. ‘Umut Işığım’ın oyuncuları Bradley Cooper ve Jennifer Lawrence, en iyi erkek ve kadın oyuncu ödüllerini aldı. Cooper ve Lawrence, en iyi öpücük ödülünü de aldı.
Rebel Wilson ‘Pitch Perfect’ filmindeki rolüyle en başarılı performans ödülüne layık görülürken ‘Hobbit: Beklenmedik Yolculuk’ta Bilbo Baggins’i canlandıran Martin Freeman’a en iyi kahraman ödülü verildi. ‘Alacakaranlık’ serisinin ‘Şafak Vakti Bölüm 2’ adlı filminde canlandırdığı kurtadam, Taylor Lautner’a en iyi üstsüz performans ödülü getirdi. Emma Watson’a ise ‘Trailblazer’ ödülü verildi.