Murat Boz: 'Gülşen benim canımdır'

Murat Boz: 'Gülşen benim canımdır'
Murat Boz: 'Gülşen benim canımdır'
'İltimas' adlı şarkıyı birlikte seslendirdiği ve klibinde birlikte rol aldığı meslektaşı Gülşen'le kavga ettikleri yönündeki haberlere de açıklık getiren Boz, "Bu haberlerin aslı yok. Ben Gülşen'i de şarkılarını da çok severim. Gülşen benim canımdır" diye konuştu.

RADİKAL- ‘İltimas’ adlı şarkıyı birlikte seslendirdiği ve klibinde birlikte rol aldığı meslektaşı Gülşen’le kavga ettikleri yönündeki haberlere de açıklık getiren Boz, “Bu haberlerin aslı yok. Ben Gülşen’i de şarkılarını da çok severim. Gülşen benim canımdır” diye konuştu.

Murat Boz, önceki akşam arkadaşlarıyla birlikte Arnavutköy’de yemekteydi. Yemekten ayrılırken gazetecilerle ayaküstü sohbet eden ünlü şarkıcı, “Stüdyoya gideceğim, çalışmalar devam ediyor” dedi.

‘İltimas’ adlı şarkıyı birlikte seslendirdiği ve klibinde birlikte rol aldığı meslektaşı Gülşen’le kavga ettikleri yönündeki haberlere de açıklık getiren Boz, “Bu haberlerin aslı yok. Ben Gülşen’i de şarkılarını da çok severim. Gülşen benim canımdır” diye konuştu.

"HAYRANLARIM KISKANMAZ"

Son günlerde sosyal medya hesabından sık sık bir diğer meslektaşı Hadise’yle ilgili paylaşımlarda bulunan Boz, bu konuyla ilgiliyse “Hadise benim arkadaşım. Paylaşımda bulunmam gayet normal” dedi. Hayranlarının kendisini Hadise’den kıskandığı yönündeki haberlerle ilgiliyse şu yorumu yaptı: “Benim hayranlarım Hadise’yi, Gülşen’i ve diğerlerini sever.”  (KAYNAK: HABERTÜRK)