Murat Varol ifadeye Rıdvan Dilmen'le gitti

Murat Varol ifadeye Rıdvan Dilmen'le gitti
Murat Varol ifadeye Rıdvan Dilmen'le gitti
Sevgilisi Deniz Akkaya'nın geçtiğimiz cumartesi akşamı Arnavutköy Polis Merkezi'ne giderek darp iddiasıyla kendisinden şikâyetçi olduğu ünlü işletmeci Murat Varol da karakolda ifade verdi.

RADİKAL- Sevgilisi Deniz Akkaya’nın geçtiğimiz cumartesi akşamı Arnavutköy Polis Merkezi’ne giderek darp iddiasıyla kendisinden şikâyetçi olduğu ünlü işletmeci Murat Varol da karakolda ifade verdi. Habertürk’ten Yusuf Doğan’ın haberine göre; Ulus’ta birlikte yaşayan ikiliden Akkaya, ifadesinde, “Murat bana karşı paranoyakça davranışlarda bulunuyor. Zaten psikologlardan da destek alıyor. Aramızda geçen konuşmaları arkadaşlarına anlattığımı düşünüyor. Olay günü de buna sinirlendi. Beni ve 5 yaşındaki kızımı evden kovdu. Daha sonra da beni itti ve yumruk atarak darp etti” demişti.


Deniz Akkaya: Spor salonunda bile şiddet gördüm

Murat Varol: Deniz Akkaya bana saldırdı!

Deniz Akkaya karakola sığındı

‘SALDIRMAYA ÇALIŞTI’

Murat Varol’unsa darp iddiasını reddederek şunları söylediği öğrenildi: “Deniz’e kesinlikle vurmadım. Deniz her zaman olduğu gibi ters ters cevaplar verdi. Sonra da bana ve eski eşime (Gülşen) hakaret etti. Bana saldırmaya çalıştı. Bana vurmasını engellemek için ellerinden tuttum. Kurtulmaya çalışırken kafasını duvara vurmuş olabilir.” İfadesini verirken Varol’a spor yorumcusu Rıdvan Dilmen eşlik etti. Karakoldan çıkarken görüntülenmemek için gazetecilerle köşe kapmaca oynayan Varol, kırmızı ışıkta yakalandı. Ünlü işadamı elindeki telefonla oynamaya başladı ve gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı. (Kaynak: Habertürk)