Müslüm Gürses için ilk açıklama twitter'dan

Müslüm Gürses için ilk açıklama twitter'dan
Müslüm Gürses için ilk açıklama twitter'dan
Müslüm Gürses'in ölüm haberinin ardından ilk açıklamalar twitter'dan geldi.

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki hesabında Gürses'i kaybettiğimizi yazdı. Maliye Bakanı Mehmet Şimşek de Twitter'daki hesabında Gürses için taziye mesajı yayınladı.

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu twitter’dan “Müslüm Gürses'i kaybettik. Çok üzgünüm, başımız sağolsun. Ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyorum” dedi.

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Twitter hesabından Müslüm Gürses ile ilgili yaptığı açıklamayı daha sonra sildi. Kırklareli'nde bulunan Bakan Müezzinoğlu, "Müslüm Gürses'in dün gece durumu kötüydü" dedi.

Maliye Bakanı Mehmet Şimşeki ise;

"İlkokulu bitirdim. Gerisi yok.." Bunu diyen Müslüm Gürses milyonların kalbine taht kurdu. Mütevazı, derinlik sahibi, mahcup ve sakindi

Yine milyonların kalbinden uğurlanacak, elbette unutulmayacak, hayırlı yad edilecek. Mekanı cennet olsun, Allah rahmet etsin..

Müslüm Baba!.. Mekanın cennet olsun Nur içinde yat Seni unutmayacağız..

MUHTEREM NUR: ÖLDÜ DE BANA MI SÖYLEMEDİLER

Acı haberin ardından Hürriyet’in konuştuğu Müslüm Gürses’in eşi Muhterem Nur "Müslüm'ün durumu kötüydü. İki gündür hastaneye gitmiyordum. Acaba öldü de bana mı söylemediler"dedi.

Gürses'in öldüğünü televizyondan öğrenen Muhterem Nur "Aaa! Müslüm ölmüş" diyerek telefonu kapattı. 

Öte yandan Gürses’in tedavi gördüğü hastaneden Müslüm Gürses’in hayatını kaybetmediği ancak durumunun çok kritik olduğu açıklandı. Gürses’in doktorlarının açıklama yapması bekliyor.

TWİTTER'DA İLK TEPKİLER:

Gülben ergen @GeErgen

Bu sabah sensiz uyandim... Sensiz olmaz... Müslüm Gürses... Büyük yorum, kadife ses...Büyük kayip...

Mahsun Kirmizigül @Mhsnkrmzgl

Müslüm Gürses'in şarkıları, sesi, yorumu başkaydı. Diyarbakır'ın sokaklarında onu dinlerken çok ağladığımı hatırlıyorum. Allah rahmet etsin.

Cüneyt Özdemir @cuneytozdemir

Müslüm Baba'ya ve centilmen kişiliğine gelsin bu şarkı... Bir Ömür Yetmez (Müslüm Gürses)