Mutlu Kaya'ya İbrahim Tatlıses yardımı!

Mutlu Kaya'ya İbrahim Tatlıses yardımı!
Mutlu Kaya'ya İbrahim Tatlıses yardımı!
'Sesi Çok Güzel' yarışmasıyla bir anda ün kazanan Mutlu Kaya, bir süre önce Diyarbakır'da silahlı saldırıya uğramıştı. Mutlu Kaya'ya en büyük desteğin ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses'ten geldiği iddia edildi.

'Sesi Çok Güzel' yarışmasıyla bir anda ün kazanan Mutlu Kaya, bir süre önce Diyarbakır 'da silahlı saldırıya uğramıştı.

38 gün komada kaldıktan sonra uyanan Kaya, Sibel Can'a sitem etti: Ondan nefret ediyorum... Sibel Can'a karşı bu hisleri taşıyan Mutlu Kaya'ya en büyük desteğin ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses'ten geldiği iddia edildi. Tatlıses, bir süre önce fizik tedavi gördüğü Gülhane Askeri Tıp Akademisi'ne (GATA) Mutlu Kaya ile görüşmüştü.. Kaya'nın elini öpen Tatlıses, sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafa, "İkisi de kalleşliğe uğramış birbirinden değerli 2 insan. Birinin adı Mutlu, birinin adı İbrahim, ikisi de çok MUTLU. Merak ediyorum şeytana uyup bunu yapanlar mutlu mu? Sen hoş geldin, sana Allah'tan sağlık dilerim!" notunu paylaşmıştı.

Mutlu Kaya: Sibel Can'dan nefret ediyorum, yalan konuşuyor

Sibel Can'dan Mutlu Kaya'ya 'nefret ediyorum' cevabı
 

5 BİN TL YARDIM
Mutlu'nun masum olduğunu belirten İbo'nun, nakit 5 bin TL yardımda bulunduğu, oğlu İDO'nun annesi Derya Tuna'nın da Mutlu'ya giysi yardımı yaptığı ifade edildi. (Takvim)

Sibel Can Mutlu Kaya'yı ziyaret etti

Sibel Can'dan Mutlu Kaya için ilk açıklama