Müzede yıldızlar geçidi

Müzede yıldızlar geçidi
Müzede yıldızlar geçidi
Geleneksel Met Ball, New York'taki Metropolitan Müzesi'nde birbirinden ünlü ve şık davetlilerin katılımıyla gerçekleşti. Gecede Beyonce'den Sean Penn'e yok yoktu...

1971’den günümüze kadar süren, 1995’ten yana da Vogue dergisinin editörü Anna Wintour’un ev ahipliğinde düzenlenen, ünlüler dünyasının en büyük sosyal etkinliği Met Ball, bu sene de New York’taki Metropolitan müzesinde gerçekleşti. Her sene farklı temalar ile organize edilen buluşmanın bu seneki teması 50’li yılların klasiklerini vurgulayan, eskiye dönüştü. Modacı Charles James adına müzede açılan serginin açılışını da kutlayan etkinliğin biletleri 10.000 dolardan 25.000 dolara çıkarıldı. Toplanan para da Metropolitan Müzesi’nin enstitüsüne bağışlanıyor. Her sene büyük ilgi gören etkinlik bu sene de yıldızlar geçidi gibiydi. Birbirinden göz alıcı kıyafetleriyle Kim Kardashian&Kanye West, Victoria&David Beckham, Beyonce&Jay Z, Blake Lively&Ryan Reynolds, Charlize Theron&Sean Penn geceye birlikte katıldı.

 Stella McCartney ve kızları, Rihanna, Reese Witherspoon, Cara Delevingne ve Kate Bosworth da cesur kıyafetleriyle ilgi gördü. Taylor Swift, Anne Hathaway, Sarah Jessica Parker, Marion Cotillard, Leighton Meester, Johnny Depp, Kirsten Dunst, Kristen Stewart, Jessica Alba, Selena Gomez, Emmy Rossum, Donatella Versace, John Legend, Maggie Gyllenhaal ve Neil Patrick Harris gibi birçok isim kırmızı halıda boy göstererek etkinliğe katıldı. Gecenin aksiyonu da pembe erkek bikinisi giymiş bir adamın etkinliği basmaya çalışması oldu. Alana takım elbiseyle gelip sonradan üstünü yırtarak pembe bikinisini ortaya çıkaran adamı polisler kısa süre sonra oradan uzaklaştırdı. (The Daily Mail)