Müzik Pazarı'nda sürpriz sergi!

Müzik Pazarı'nda sürpriz sergi!
Müzik Pazarı'nda sürpriz sergi!
Kanyon'da bugün ve yarın 'müzik pazarı' var. Pazarın sürprizlerinden biri ise Muhsin Akgün'ün konser fotoğrafları sergisi...

Kanyon'da kapalı devre yayın yapan ve kanyon.com.tr üzerinden de dinlenebilen Radyo Kanyon yeni konsepti ile yayın hayatına başladı. Radyo Kanyon'un yayın hayatına başlangıcı Müzik Pazarı Kanyon'da ile kutlanıyor. cuma başlayan ve pazar akşamı sona erecek Müzik Pazarı’nda plaktan postere kulaklıktan eski radyolara kadar müziğe dair her şey satışta.
Portre ve performans fotoğrafları sanatçısı Muhsin Akgün'ün 15 yıllık meslek hayatı boyunca çektiği konser fotoğraflarından oluşan 'Sahne Önünde 15. Yıl' fotoğraf sergisi ise Müzik Pazarı'nın sürprizlerinden. Muhsin Akgün, 15 yıldır fotoğrafladığı konserden seçtiği 15 fotoğraflık küçük bir seçkiyi ‘Müzik Pazarı’ boyunca sergileyecek.

           Sergide Muhsin Akgün'ün 15 yıl boyunca çektiği canlı performans fotoğrafları görülebilir.

Ziyaretçilere Radyo Kanyon yayını ve özel DJ performansları eşlik edecek. Caz, pop, rock, elektronik ve Türkçe 45’likler gibi birçok müzik türüne ait plakların satın alınabileceği Plakhane, Rainbow, Kontra, Pantheon ve Dip Sahaf’ın standları Kanyon misafirleri için Müzik Pazarı’nda birleşiyor.
Rengarenk ve kişiye özel kulaklıklarıyla Happy-Nes, yaratıcı yastık kılıflarıyla Pillow Talk Music Edition, vintage posterler ve müzik grubu rozetleri ve afişlerin adresi Kağıt Çocuk Aret, bir dönemin unultulmaz eşyası eski radyolar, ses sistemleri ve gramafonlarıyla Teknik Saat, Radyo NetSes ve Gramafon Evi, sıradışı tasarımlı neon ve pirinç dekorasyon ürünleri ile Karaköy Junk, unutulmaz müzik kitapları ve notalarıyla Edebi Sahaf misafirlerini bekliyor. Etkinlikte yarın 14.00-15.00 arasında müzik yazarı Mehmet Tez'in DJ performansı olacak. Tez'in ardından DJ kabinine çıkacak isim ise müzisyen Gaye Su Akyol. 

 

 


  ETİKETLER:

  caz

  ,

  vintage

  ,

  Kanyon

  ,

  Rock

  ,

  Müzik

  ,

  Fotoğraf

  ,

  Yayın

  ,

  Çocuk

  ,

  Pazar

  ,

  radyo

  ,

  Konser

  ,

  portre