NASA Başkanı Bolden: Uzaylıları eninde sonunda bulacağız

NASA Başkanı Bolden: Uzaylıları eninde sonunda bulacağız
NASA Başkanı Bolden: Uzaylıları eninde sonunda bulacağız
ABD Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) Başkanı Charles Bolden, insanoğlunun bir gün uzaylılarla karşılaşacağını, ama bu uzaylıların tartışmalı 51. Bölge'de olmadığını savundu.

RADİKAL - SkyNews'te yayımlanan bir programa konuk olan ABD Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) Başkanı ve eski astronot Charles Bolden, katılımcıların sorularını yanıtladı. 10 yaşındaki bir çocuğun sorduğu 'Dünyanın dışında hayat var mı?' sorusuna Bolden, "O kadar çok gezegen var ki bir gün mutlaka evrende başka hayatlar olduğuna dair kanıt bulacağız" karşılığını verdi.

Evrende milyarlarca güneş sistemi olduğunu hatırlatan Bolden, "Bu sistemlerin bazıları bizim sistemimize benziyor olabilir. Dolayısıyla bazılarımız bir gün evrenin bir yerlerinde yaşam formu bulacağımıza inanıyor" dedi.

Bununla birlikte uzaylıların ziyaret ettiği söylenen ve dizilere de konu olan 51. Bölge'nin var olduğunu itiraf eden Bolden, "51. Bölge diye bir yerde bulundum, ama normal bir araştırma- geliştirme merkeziydi. Sandığınız gibi uzaylılar veya UFO görmedim" ifadelerini kullandı. (Kaynak: sputniknews)

 


  ETİKETLER:

  ABD

  ,

  NASA

  ,

  UFO

  ,

  hayat

  ,

  Yaşam

  ,

  Güneş

  ,

  kaynak