'Navigasyon cihazındaki kadın benimle konuşmadı!'

'Navigasyon cihazındaki kadın benimle konuşmadı!'
'Navigasyon cihazındaki kadın benimle konuşmadı!'

Letterman?ın ilişkiye girdiği çalışanlardan birinin Stephanie Birkitt olduğu ortaya çıkmıştı.

NEW YORK - ABD’nin ünlü televizyoncusu David Letterman ekibinden çalışanlarıyla ilişkiye girdiğini itiraf etmesinin ardından yaptığı ilk programda eşinden özür diledi, kendi durumuyla ilgili arka arkaya espriler yaptı ve evliliğini kurtarmak istediğini anlattı.
‘En zor’ programını “Bu sabah arabama bindim, navigasyon cihazındaki kadın benimle konuşmuyordu” esprisiyle açan Letterman, kendini daha önce isimleri çeşitli seks skandallarına karışmış olan eski New York Valisi Eliot Spitzer, ABD Başkanı Bill Clinton ve Güney Carolina Senatörü Mark Sanford’la kıyasladı. Yaptıklarıyla eşi Regina’yı çok incittiğini söyleyen 62 yaşındaki televizyoncu, “Birini incittiyseniz bu sizin sorumluluğunuzdur, sorunu çözmeye çalışırsınız” dedi.
Öte yandan, ünlü şovmenin New York’taki Ed Sullivan Tiyatrosu’ndaki stüdyosunda bir grup özel kadın çalışanının ziyaret edebildiği gizli bir yatak odası olduğu iddia edildi. ‘Late Show’ personeli, patronlarının programın kayda alındığı stüdyoda, ‘sığınak’ dedikleri gizli bir yatak odası olduğunu öne sürdü. Bir çalışanın verdiği bilgiye göre, üst kattaki özel bölüm, sadece Letterman’ın favorisi olan kadınların girebildiği bir oda. Letterman’ın prodüksiyon firması Worldwide Pants ise iddiayı yalanlıyor. (The Daily Mail, afp)