Nazan Öncel'le evliliğimiz kağıt üstünde

Nazan Öncel'le evliliğimiz kağıt üstünde
Nazan Öncel'le evliliğimiz kağıt üstünde
Eski baldızı Nazan Öncel'le evliliğiyle ilgili konuşan Akşit Togay, Öncel'le gerçek bir evlilik hayatı yaşamadıklarını açıkladı.

Eski baldızı Nazan Öncel’le evliliğiyle ilgili konuşan Akşit Togay, Öncel’le gerçek bir evlilik hayatı yaşamadıklarını açıkladı.


Akşit Togay, menajerliğini yaptığı Öncel ile evliliklerinin sadece kağıt üstünde olduğunu söyledi: “Pınar Güvenel’le evli olduğumuz dönemde, bir müzisyenle 7 sene yasak aşk yaşadığını öğrenince evliğimize son vermiştik. Boşandıktan tam 11 yıl sonra, Nazan Öncel’le çocuklarımızı da düşünerek ortak kazanımlarımızı birleştirmek istedik ve sadece kağıt üzerinde kalan bir nikâh yaptık. O günden sonra ben de, Nazan da birbirimizden bağımsız olarak hayatlarımızı yaşadık. Kendisinin yıllardan beri menajerliğini yaptığım, işiyle ilgili her konuda söz sahibi olduğum için gerektiğinde yan yan geliyoruz. Geçen zaman içinde Nazan’ın özel hayatında başka insanlar da oldu. Ama o, sadece işiyle gündeme gelmek istediğinden bunu dile getirmedi.” dedi. ( Hürriyet )


  ETİKETLER:

  Hürriyet

  ,

  Nazan Öncel

  ,

  aşk

  ,

  zaman

  ,

  evlilik